Kendall Jenner sparowała idealny kardigan z ulubionym trendem obuwniczym lata

1 minute, 29 seconds Read

Najnowszy off-duty look Kendall Jenner to powrót do podstaw.

Na początku tego tygodnia, gwiazda reality TV i modelka wyszła na zewnątrz w jednej z wersji jej klasycznego letniego uniformu. Zestaw składał się z białych spodni z wysokim stanem i łososiowego kardiganu od Miaou. Jenner postawiła na najbardziej pożądany w tym sezonie model butów – obcas typu kitten. W tym roku Jenner postawiła na kość słoniową, która przypomina baletki z charakterystycznymi małymi obcasami.

Jeśli chodzi o dodatki, Jenner postawiła na czarną skórzaną torbę na ramię od The Row, prostokątne okulary przeciwsłoneczne i czarny pasek.

Jak dotąd, lato założycielki 818 było pełne prostych i wyrafinowanych stylizacji, takich jak ta.

W czerwcu, na przykład, wprowadziła swój własny styl do nadmorskiego trendu babci, nosząc parę pudrowo-żółtych szortów z Aritzia z super przyciętym szarym tank topem, a także pylisto-niebieską bluzkę na guziki z Almina Concept i dużą czarną torbę.

Na innym wyjściu modelka wyglądała swobodnie w czarnym cami, dżinsowej spódnicy midi od The Row i parze czarnych loafersów, błyskając przy tym jaskrawo pomarańczowym portfelem od Hermesa.

Jenner wcześniej rozmawiał z BAZAAR.com o 818, jej marce tequili.

“To było niesamowite, aby zobaczyć, jak wiele 818 osiągnęło w nieco ponad roku”, powiedziała w czerwcu. “Wchodząc w drugi rok, widzę, że 818 nadal się rozwija, angażuje się z naszymi klientami w nowe i interesujące sposoby i pozostaje zaangażowana w naszą misję zrównoważonego rozwoju. Chcę, abyśmy byli znani z naszej pysznej w smaku tequili, a także z tego, jak nadal oddajemy się lokalnym społecznościom.”

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.