Kendall Jenner pokazała swoje ciało w bluzce i spódnicy Ombré z niskim stanem.

1 minute, 23 seconds Read

Kendall Jenner wkroczyła w letnią porę roku, ubierając się w odsłaniającą skórę braletkę i czarno-niebieską ombré spódnicę The Row. Modelka i gwiazda reality show nosiła rozpuszczone włosy, do których dobrała buty, okulary przeciwsłoneczne, srebrne kolczyki i czarną torbę. Jej chłopak Devin Booker nie towarzyszył jej podczas wyjścia.

Dwójka krótko zerwała w czerwcu, a następnie pogodziła się w lipcu. Źródło powiedziało Entertainment Tonight na początku sierpnia, że Jenner i koszykarz NBA radzą sobie obecnie dobrze, ale wciąż zastanawiają się, czy romantyczna długoterminowa przyszłość jest dla nich właściwa.

“Kendall i Devin mają się świetnie. Wiedzą, że czas jest wszystkim, a to, co ma być, będzie” – powiedziało źródło.

Najwyraźniej ich zajęte kariery w modzie i sporcie wpływają na zdrowie ich związku, wyjaśniło źródło: “Ich praca, harmonogramy podróży i równoważenie ich życia zawodowego z życiem osobistym mogą stać się przytłaczające czasami, ale ich miłość do siebie przyciąga ich z powrotem do siebie”.

Źródło bliskie Jenner pod koniec lipca o jej i Bookera wspólnej decyzji, aby spróbować randki ponownie. Źródło powiedziało: “Ona i Devin są w pełni z powrotem razem. Wypracowali swoje problemy i zdecydowali, że chcą iść do przodu i być razem.”

“Ruszyli do przodu i idzie im naprawdę dobrze” – kontynuowało źródło. “Ostatnio spędzają razem dużo czasu, a Devin był jej randką na ślubie jej przyjaciółki Lauren w weekend w Napa”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.