Kendall Jenner i Devin Booker są “Fully Back Together”: Wszystkie szczegóły dotyczące ich pojednania

1 minute, 11 seconds Read

Kendall Jenner i Devin Booker oficjalnie wracają do gry o miłość.

Po niedawnym trafieniu na “trudny grunt”, supermodelka i gracz Phoenix Suns znów spędzają razem czas. “Ona i Devin są w pełni z powrotem razem”, źródło bliskie Kendall mówi E! News. “Wypracowali swoje problemy i zdecydowali, że chcą iść do przodu i być razem”.

“Ruszyli do przodu i idzie im naprawdę dobrze”, dodaje insider. “Ostatnio spędzają razem dużo czasu, a Devin był jej randką na ślubie jej przyjaciółki Lauren w weekend w Napa”.

Gwiazda Kardashians nawet podpowiedziała o ponownym spotkaniu na swoim Instagram Story 17 lipca, zamieszczając zdjęcie ze sportowcem wśród uroczystości weselnych. Weekendowe wyjście duetu następuje zaledwie kilka tygodni po tym, jak zostali zauważeni razem na imprezie z okazji 4 lipca w Hamptons, gdzie źródło powiedziało E! News, “Kendall trzymała się ramienia Devina przez większość nocy i wyglądali naprawdę słodko”.

Ta obserwacja pojawiła się krótko po tym, jak osobny insider potwierdził, że Kendall, 26, i Devin, 25, nazwali czasowo swój związek po dwóch latach randkowania.

“Kendall i Devin trafili ostatnio na ciężki okres,” źródło podzieliło się z E! News pod koniec czerwca. Jednak insider zauważył również w tym czasie, “Oboje mają nadzieję, że uda im się to naprawić”.

I teraz, właśnie to robią.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.