Kelly Rowland i inni zareagowali na przeprosiny Sezamu za incydent z udziałem postaci z parku rozrywki

1 minute, 23 seconds Read

Kelly Rowland, Wendell Pierce, Yvette Nicole Brown i inni zareagowali na wirusowy filmik, na którym postać z Sezamu wydaje się ignorować dwie czarne dziewczynki podczas ich parady.

Kelly Rowland i kilka innych gwiazd wypowiedziało się na temat wirusowego wideo z udziałem pracownika Sezamu w Filadelfii.

17 lipca matka dwóch młodych czarnych dziewczynek podzieliła się filmem, na którym widać, jak pracownik, który był przebrany za muppeta Rosita, pozornie ignoruje jej córki, gdy te trzymały ręce w górze, by przybić piątkę podczas parady w parku rozrywki.

“Ta obrzydliwa osoba jawnie powiedziała naszym dzieciom NIE, a następnie przystąpiła do przytulania małej białej dziewczynki obok nas!” mama podpisała wideo na Instagramie. “Potem, kiedy poszłam się poskarżyć, patrzą na mnie jak na wariatkę.

Zapytałam panią, kim była ta postać i chciałam zobaczyć przełożonego, a ona powiedziała mi, że SHE DIDNT KNOW!!!”.

Po tym, jak wideo stało się wirusowe, Sezamek wydał oświadczenie, że kostiumy, które noszą pracownicy, mogą “czasami utrudniać widzenie na niższych poziomach, a czasami nasi wykonawcy przegapiają prośby o przytulenie od gości.”

Park dodał: “Wykonawca Rosita nie zignorował celowo dziewczynek i jest zdruzgotany tym nieporozumieniem.” Powiedzieli również, że dotarli do matki dziewczynek, aby rozszerzyć swoje przeprosiny i powitać je z powrotem w parku rozrywki “na specjalną okazję meet-and-greet z naszymi postaciami.”

Kelly slammed Sesame Place w sekcji komentarzy ich postu 17 lipca, pisząc, “Te wspaniałe dziewczyny nigdy nie zapomną tego uczucia! THEY ARE KIDS!!!!! Powinniście się wstydzić za siebie za to żałosne oświadczenie”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.