Keke Palmer ujawnia niespodziewaną cechę, którą uwielbia w byciu panną

2 minutes, 32 seconds Read

Podczas gdy Keke Palmer powiedziała, że “panna ma wiele cech”, wybrała jedną cechę, którą kocha o znaku ziemi.

Keke Palmer otwiera się na temat swoich skłonności do panny.

Aktorka Nope, która będzie obchodzić swoje 29 urodziny 26 sierpnia, ujawniła swoją ulubioną cechę dotyczącą jej znaku zodiaku w ekskluzywnym wywiadzie. Podczas gdy odpowiedź Keke była całkowicie nieoczekiwana, czas rozmowy nie mógł być bardziej idealny teraz, gdy sezon Virgo oficjalnie rozpoczął się.

“Wiesz, Panna ma wiele cech”, Keke po raz pierwszy wskazał. “Powiedziałbym, że perfekcjonista, ale to również może być ból w tył. Więc powiem, że moją ulubioną cechą Virgo jest moja zdolność do puszczania rzeczy w niepamięć.”

Kontynuowała, “Virgos, możemy kochać naprawdę mocno i możemy być jak oh my gosh, ale jak tylko rzeczy pójdą źle, zdecydowanie odcinamy to i idziemy do przodu. Naprawdę kocham to, ponieważ oszczędza nam to tyle bólu serca i czasu”.

Jednak jest jedna rzecz, której Keke jeszcze nie odpuszcza. Aktorka poświęciła chwilę, aby pochwalić koleżankę z grupy Virgo Beyoncé za jej muzykę.

W ostatnich tygodniach Keke pokazała swoją miłość do nowego albumu Bey “Renaissance” w mediach społecznościowych, szczególnie przysięgając nad utworem “Alien Superstar”.

“Ta piosenka jest zbyt dobra” – tryskała Keke. “Wiemy już, że Beyoncé jest empoweringowa. Ale ona robi to w bardzo podcięty sposób. Nie zawsze wiesz, jak bardzo ona naprawdę próbuje dać ci życie – życie, na które zasługujesz i którego potrzebujesz.”

Dekodując tekst, Keke zauważyła, że piosenka sprawia, że zatrzymujesz się w miejscu. Dla niej jest to wers: “Fire beneath your feet / Music when you speak / You are so unique”, dodając: “For me, that’s when s–t goes haywire”.

“Ona mówi ci, że jesteś taka wyjątkowa. Wszystko, co mówi do siebie, przypomina ci i stawia wykrzyknik na końcu, gdzie daje ci znać” – wyjaśniła Keke. “Potrzebowaliśmy tego renesansu!”

Podobnie jak Beyoncé, Keke poruszała się w przemyśle muzycznym z przebojami zdobywającymi listy przebojów.

W 2020 roku Keke wypuściła “Virgo Tendencies”, a na początku tego roku ponownie wydała “Bottoms Up 2.0”.

“Z ‘Virgo Tendencies’ wyrażałam wiele różnych nastrojów, których doświadczałam”, podzieliła się. “Od bycia naprawdę introspektywną do bycia I got to get out of here, I got to live and I got to try to find some way to mentally escape”.

Aktorka Astral dodała, “Z ‘Bottoms Up 2.0’ chodzi o zbadanie przeszłości, jak mi służyła, trudności, które przez nią napotkałam i nadal stoję w swoim.”

“Po prostu wkroczę w moją wielką szefową i pozwolę temu żyć” – powiedziała o swojej muzycznej ewolucji. “To była dla mnie wielka podróż, a więc wiele mojej muzyki jest reprezentatywna dla mnie, że nie boję się tego”.

Mówione jak prawdziwa panna!

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.