Kate Hudson udowadnia, że jej dwaj synowie są już początkującymi gwiazdami rocka.

1 minute, 33 seconds Read

Kate Hudson podzieliła się filmikiem, na którym jej synowie, Ryder i Bingham, dają czadu na gitarze i perkusji.

Jabłko nie pada daleko od tego drzewa.

Kate Hudson jest mamą dwóch początkujących gwiazd rocka, jeśli jej ostatni post na Instagramie jest jakąkolwiek wskazówką. Gwiazda Almost Famous podzieliła się uroczym wideo swoich synów Ryder, 18, i Bingham, 11, jamming out w ich garażu, zanim Ryder wyruszy do college’u.

“Moi chłopcy”, podpisała post z 16 sierpnia. “Co więcej mama może poprosić o inne niż chłopcy, którzy grają rocka i są przezabawni w tym samym czasie. @mr.ryderrobinson jaki dobry starszy brat. Będzie nam ciebie brakowało. #offtocollege #guessthesong”.

W jednominutowym klipie Ryder i Bingham pokazali, że odziedziczyli talent muzyczny po swoich ojcach. (Tata Rydera to były mąż Kate – Chris Robinson z The Black Crowes, natomiast Kate dzieli Binghama z byłym Mattem Bellamy z Muse). Nastolatek, który rozpoczął naukę w college’u, grał na gitarze, podczas gdy jego młodszy brat grał na perkusji w ich wykonaniu “Be Quiet and Drive (Far Away)” Deftones.

Kilka gwiazd pochwaliło talent muzyczny chłopców w sekcji komentarzy postu Kate, w tym projektantka mody Rachel Zoe, która napisała “Oh moje serce po prostu eksplodowało kocham to tak bardzo”.

Producent muzyczny David Foster skomentował, “Great stuff guys!!!”, podczas gdy gwiazdy YouTube The Clark Family napisały, “Brothers who play together stay together. Mam nadzieję, że ma wspaniały pierwszy rok i że serce twojej mamy jest w pokoju”.

Kate – również mama córki Rani Rose, 3, z narzeczonym Danny Fujikawa – niedawno świętowała ukończenie szkoły średniej przez Rydera. Aktorka Bride Wars podzieliła się zdjęciami swojego najstarszego syna w czapce i todze z rodzeństwem i słynnymi rodzicami.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.