Julia Fox mówi, że miała „urojenia”, kiedy spotykała się z Kanye Westem, ujawnia uczucia do Kardashianów

1 minute, 8 seconds Read

del-actress dała swoim 1,3 milionom obserwujących wgląd w jej związek z Kanye Westem, obecnie znanym jako Ye, ponieważ wciąż wzbudza więcej kontrowersji.

Gwiazda „Nieoszlifowanych klejnotów” twierdzi teraz, że jej krótkotrwały romans z artystą „Donda” był próbą odwrócenia jego uwagi od „obsesji” na punkcie byłej Kim Kardashian.

Odpowiadając na komentarz piętnujący ją za umawianie się z „brutalnym mizoginem i antysemitą”, 32-letni Fox wyjaśnił, dlaczego kiedykolwiek kojarzyła się z 45-letnim raperem, twierdząc, że zachowywał się przy niej „normalnie”.

„Miałam właśnie napisać o tym w mojej książce i kazać wam to kupić, ale powiem wam to za darmo” – zażartowała na początku klipu opublikowanego w poniedziałek rano. „Mężczyzna był

Wyznała nawet swoją miłość do rodziny Kardashianów, wspominając, jak kupowali jej ubrania i sprzedawali je w swoich sklepach dziesięć lat temu, kiedy Fox, znana ze swojego odważnego wyczucia mody, miała własną linię ubrań.

„Wiesz, zawsze kochałam zwłaszcza Kim” – kontynuowała w TikTok, podkreślając „wielką trójkę” — Kourtney, Kim i Khloé Kardashian — jako swoje „dziewczyny”.

„Zanim ja i [West] się spotkaliśmy, było tak, jakby jeszcze nic tam nie robił. Jedyne, co zrobił, to zmienił tytuł w piosence i powiedział: „Wróć do mnie, Kimberly” – dodała.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.