Joseph Quinn jeszcze nie zamyka drzwi na powrót Eddiego Munsona

0 minutes, 54 seconds Read

W tamtych czasach wszyscy byliśmy zszokowani, gdy Eddie Munson, jedna z najbardziej ukochanych postaci Stranger Things, poświęcił się, by ocalić swoich przyjaciół.

Ale czy to naprawdę był koniec Dustina grającego w Dungeons and Dragons, który słynnie oświadczył: „Kocham cię, człowieku!” i znowu złamał nam serce tylko jedną linijką? Chociaż wydaje się mało prawdopodobne, że Eddie wróci, oto co Joseph Quinn, aktor, który grał go w serialu, miał do powiedzenia na ten temat w wywiadzie dla GQ.

„Powiedziałem, że nie wiem, bo naprawdę nie wiem” – powiedział Quinn. „Shawn Levy [producent] powiedział to publicznie. Myślę, że [jego powrót] byłby bardzo, bardzo, bardzo nieprawdopodobny. Wydaje mi się, że jest całkiem martwy”.

Brzmi bardziej jak załatwiona umowa. Mówiąc o swojej postaci, Quinn mówi, że nie chciałby, aby „nadmiernie go witał” i że „wykonał pracę, którą Dufferowie chcieli, aby wykonał”.

Ale powiedział też, że „w żadnym wypadku tego nie wykluczam. To decyzja dla dorosłych. Ale Stranger Things radziło sobie dobrze bez Eddiego”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.