Jordan Peele ma już “pomysły” na swój kolejny film

1 minute, 26 seconds Read

Jordan Peele ma “kilka pomysłów” na swój kolejny film.

Ostatni film 43-letniego reżysera “Nope” przekroczył granicę 100 milionów dolarów w amerykańskim box office, a on sam zdradził, że zaczął myśleć o szczegółach do swojego kolejnego filmu, choć najpierw zamierza poświęcić trochę czasu na oglądanie innych filmów.

Mówiąc do Empire, Peele powiedział: “Nie wiem, co jest następne, jest kilka pomysłów perkolujących. Muszę trochę zatopić się w świecie i pozwolić, aby świat powiedział mi, który z nich jest następny.

“Więc to jest to, co moja następna para miesięcy będzie robić… Siedząc, oglądając, czekając, patrząc na moją kawę. Jeśli oglądasz dobre filmy, dostaniesz inspirację, nawet jeśli nie ma to nic wspólnego z niczym, co chcesz zrobić.

“To będzie działać dla mnie. Czasami inspiracja przychodzi natychmiast, a czasami przychodzi w długim czasie. Rzeczywiście muszę trochę poobserwować i posłuchać, nie może być tak, że zawsze wyrażam siebie. Trzeba słuchać.”

Peele wcześniej ujawnił, że planuje wydać cztery thrillery społeczne w ciągu dekady i zawsze chce, aby w centrum jego pracy znajdowali się ludzie.

Reżyser “Get Out” wyjaśnił: “Najlepszymi i najstraszniejszymi potworami na świecie są istoty ludzkie i to, do czego jesteśmy zdolni, zwłaszcza gdy zbieramy się razem.

“Pracowałem nad tymi przesłankami o tych różnych demonach społecznych, tych wrodzenie ludzkich potworów, które są wplecione w tkaninę tego, jak myślimy i jak wchodzimy w interakcje, a każdy z moich filmów będzie o innym z tych demonów społecznych”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.