Johnny Depp znalazł się na szczycie listy popularnych osób i aktorów Google w 2022 roku

1 minute, 19 seconds Read

Aktor Johnny Depp znalazł się na szczycie listy osób zyskujących popularność w Google w 2022 roku.

Firma opublikowała w środę raport „2022 Year in Search — Themes and Insights”, zawierający dane, które według niej odzwierciedlają trendy w tym roku, czyli wyszukiwania, które odnotowały znaczny wzrost ruchu w dłuższym okresie czasu w tym roku w porównaniu z rokiem ubiegłym .

Depp wygrał w czerwcu proces o zniesławienie przeciwko swojej byłej żonie Amber Heard. Heard była trzecią najpopularniejszą osobą w wyszukiwarce Google w tym roku.

Proces Depp-Heard również zajął ważne miejsce w historii wyszukiwania użytkowników w tym roku. Depp pozwał Heard za zniesławienie w 2019 roku po tym, jak opisała siebie jako „osobę publiczną reprezentującą przemoc domową” w artykule z 2018 roku w The Washington Post. Proces rozpoczął się w kwietniu.

Ława przysięgłych uznała, że Heard zniesławiła Deppa i przyznała mu 15 milionów dolarów odszkodowania. Heard otrzymała również 2 miliony dolarów odszkodowania za jej kontrpozew przeciwko Deppowi o wartości 100 milionów dolarów. Werdykt w procesie był dziewiątym najpopularniejszym tematem wiadomości.

Lista Google z 2022 roku pokazała również duże zainteresowanie momentem rozdania Oscarów, kiedy Will Smith spoliczkował Chrisa Rocka po tym, jak komik żartował z żony aktora, Jady Pinkett Smith. Incydent wylądował na 8. miejscu w najpopularniejszych kategoriach „wiadomości”.

Smith i Rock zajęli drugie i siódme miejsce w najbardziej popularnej kategorii „ludzie”. Jada Pinkett Smith znalazła się również w kategorii „popularni aktorzy”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.