Joey King – różowa transformacja włosów na premierze Bullet Train w Berlinie

1 minute, 12 seconds Read

Joey King postawił na odważny wygląd na berlińskiej premierze Bullet Train 19 lipca, prezentując jasny różowy kolor włosów i asymetrycznego boba.

Joey King to najnowsza gwiazda, która pomyślała o różu!

22-latka przeszła dramatyczną przemianę włosów na berlińskiej premierze swojego nowego filmu Bullet Train, w którym występują także Brad Pitt, Brian Tyree Henry i Bad Bunny (wśród innych gwiazd).

Podczas imprezy w Zoo Palast 19 lipca, Joey zaprezentowała swój jasnoróżowy kolor włosów i świeżą fryzurę! Tak, gwiazda Kissing Booth pożegnała się ze swoimi średniej długości złotymi, kasztanowymi włosami i postawiła na asymetrycznego boba.

Zestawienie koloru włosów inspirowanego Barbiecore z czarnym kombinezonem sprawiło, że Joey przyciągała uwagę. Jej stylowa kreacja, przylegająca do ciała i z rozszerzanymi spodniami, wniosła na czerwony dywan element edgy.

Choć nie wiadomo czy było to planowane, kolor włosów Joey’a idealnie pasował do garderoby Brada. Aktor ubrał się w brązową marynarkę i spódnicę, którą połączył z różową koszulą na guziki. Pozując razem, ich odcienie były niemal identyczne.

Zobaczcie w naszej galerii nową, odważną fryzurę Joey’a! Zobaczcie też wszystkie gwiazdy, które ostatnio zmieniły swój styl.

Joey King
19 lipca, podczas berlińskiej premiery filmu “Bullet Train”, aktorka przeszła gruntowną metamorfozę.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.