Joe Jonas publikuje miłosny hołd dla Sophie Turner po urodzeniu drugiego dziecka

1 minute, 37 seconds Read

Joe Jonas czuje miłość po powitaniu swojego drugiego dziecka z żoną Sophie Turner.

Piosenkarz „Leave Before You Love Me” podzielił się dziś słodkim hołdem dla aktorki w postaci wideo i fotomontażu na swoim Instagramie.

W teledysku do utworu „Got Me Good” jego taneczno-rockowego zespołu DNCE, Jonas umieścił fragmenty intymnych randek z Turnerem, a także migawkę ich przytulania się w łóżku. Następnie dodał zdjęcia z ich ślubu w kaplicy w Vegas w 2019 roku po rozdaniu nagród Billboard Music Awards, a także z ich wystawnej ceremonii w pałacu na południu Francji. W końcu zakończył wideo zdjęciem, na którym trzyma brzuszek w ciąży Turner.

„Zaczęło się od dołu, teraz jesteśmy tutaj… Chcę zobaczyć twoją historię ❤️” – napisał Jonas pod wpisem.

Romantyczny gest piosenkarki pojawia się dzień po tym, jak pojawiła się wiadomość, że urodziło się drugie dziecko pary, córka.

„Joe i Sophie z radością ogłaszają przybycie swojej córeczki” – powiedział przedstawiciel People.

Turner i Jonas są także rodzicami córki Willi, którą powitali w lipcu 2020 roku, rok po ślubie.

Turner potwierdziła wiadomość o swojej drugiej ciąży w wywiadzie udzielonym Elle UK w maju. Później pokazała swój dziecięcy guzek na czerwonym dywanie Met Gala – w podwyższonej czarnej sukni Louis Vuitton z długimi rękawami z geometrycznym, srebrnym wzorem na szpilkach na gorsecie, który sparowała z biało-złotymi i diamentowymi kolczykami od Louis Vuitton Kolekcja wysokiej biżuterii. Jonas był przy niej podczas debiutu na wyboju, wyglądając fajnie w czarno-białym smokingu z długim, koronkowym białym trenem.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.