Jessie James Decker broni swoich dzieci po krytyce.

1 minute, 16 seconds Read

Po tym, jak niektórzy użytkownicy Instagrama nazwali mięśnie dzieci Jessie James Decker i Erica Deckera “dziwnymi” i “dziwacznymi”, piosenkarka klasnęła, nazywając krytyków “niemiłymi”.

Jessie James Decker absolutnie nie toleruje trolli.

Po tym, jak niektórzy użytkownicy mediów społecznościowych skrytykowali wysportowane ciała jej dzieci na zdjęciu z Instagrama z 26 listopada, piosenkarka “Should Have Known Better” odparła w komentarzach, pisząc: “To smutny świat, w którym dziś żyjemy, kiedy posiadanie zdrowych, sprawnych dzieci, które są super aktywne, uprawiają sport, budują mięśnie naturalnie, jest ‘dziwne'”.

Zdjęcie, o którym mowa, pokazuje Jessie i jej męża gwiazdę NFL Erica Deckera, córkę Vivianne, 8, i synów Erica Jr, 7, i Forresta, 4, ubranych w stroje kąpielowe, które pokazują ich stonowane mięśnie brzucha. Zdjęcie zostało zrobione podczas tropikalnych wakacji z okazji Święta Dziękczynienia.

“To nie wygląda dobrze … Przepraszam, nie przepraszam”, napisał jeden użytkownik Instagrama o abs dzieci, podczas gdy inny użytkownik nazwał je “dziwnymi”.

“Od jednej matki do drugiej. Proszę, nie nazywaj wyglądu moich dzieci dziwnym tylko dlatego, że nie wyglądają tak, jak uważasz, że powinny” – wtórowała Jessie w innym komentarzu. “To jest niemiłe.”

Jednak nie wszyscy byli krytyczni wobec sylwetek dzieci. Selma Blair – która rywalizowała z Jessie w 31. sezonie Tańca z gwiazdami – pochwaliła maluchy, pisząc: “Kocham te uśmiechy. Siłę. Taką w ich ciałach. Zabawne cele.”

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.