Jennifer Lopez i Ben Affleck wyjeżdżają do Włoch na romantyczny miesiąc miodowy

1 minute, 49 seconds Read

Jennifer Lopez i Ben Affleck zostali zauważeni we Włoszech podczas miesiąca miodowego zaledwie kilka dni po świętowaniu swojego ślubu z przyjaciółmi i rodziną w Stanach. Zobaczcie zdjęcie nowożeńców za granicą.

Jennifer Lopez i Ben Affleck są gotowi na drugi akt ich ślubnej uroczystości: miesiąc miodowy.

Para, która niedawno zawarła związek małżeński po raz drugi, była widziana podczas wieczornego wyjścia nad włoskie jezioro Como 23 sierpnia. Gwiazda “Marry Me” założyła na tę okazję białą sukienkę i pasujące do niej sandały, podczas gdy aktor “Tender Bar” zachował swobodę w niebieskim swetrze i kremowych spodniach.

W pewnym momencie wieczoru, Ben był widziany jak trzyma swoją żonę za rękę, gdy pomagał jej wejść na pokład wodnej taksówki. Następnie usiedli obok siebie, gdy łódź odpłynęła w noc.

Wycieczka odbyła się zaledwie kilka dni po tym, jak J.Lo i zdobywca Oscara złożyli śluby w posiadłości Bena w Savannah, w stanie Ga. Zaślubiny, na których obowiązywał biały strój, zostały zorganizowane przez trenera życiowego Jaya Shetty’ego i były okazją do świętowania zawarcia przez parę legalnego związku małżeńskiego w zeszłym miesiącu. W ceremonii wzięły udział 14-letnie bliźniaki Jennifer – Max i Emme z Markiem Anthonym, a także dzieci Bena – Violet, 16, Seraphina, 13 i Samuel, 10, z Jennifer Garner,

“Pod koniec ceremonii pozowali do zdjęć rodzinnych na doku przy wodzie” – powiedział onlooker. “To było bardzo romantyczne i klasyczne. Mieli staromodny samochód zaparkowany przed posiadłością gotowy do zabrania ich. J.Lo była ekstatyczna i było dużo łez radości i śmiechu. Jej uśmiech mówił wszystko.”

Aby uwieńczyć swój wyjątkowy dzień, Jennifer miała na sobie nie jedną, ale trzy oszałamiające kreacje z kolekcji Ralpha Laurena. Według Vogue’a, suknia, którą miała na sobie podczas spaceru do ołtarza – z falbaniastą spódnicą i rozłożystym trenem – wymagała użycia ponad 500 metrów materiału.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.