Jennifer Garner dzieli się tym, gdzie była podczas ślubu swojego byłego Bena Afflecka i Jennifer Lopez

2 minutes, 16 seconds Read

Ben Affleck i Jennifer Lopez ogłosili wczoraj wiadomość o swoim niespodziewanym ślubie w Las Vegas, dzień po sobotnich zaślubinach. A była żona Afflecka, Jenner Garner, wskoczyła na Instagram, aby dać znać swoim zwolennikom, gdzie spędziła weekend – w idyllicznym miejscu z dala od Las Vegas. W niedzielę Garner zamieściła selfie, na którym uśmiecha się do kalifornijskiego jeziora Tahoe.

Lopez i Affleck wzięli ślub w sobotę wieczorem w Vegas.

Lopez napisała w swoim newsletterze On the JLo, “Ostatniej nocy przylecieliśmy do Vegas, stanęliśmy w kolejce po licencję z czterema innymi parami, wszystkie odbywające tę samą podróż do ślubnej stolicy świata….Ledwie zdążyliśmy przed północą do małej białej kaplicy ślubnej. Łaskawie zostali otwarci na kilka minut, pozwolili nam zrobić zdjęcia w różowym kabriolecie Cadillac, najwyraźniej używanym kiedyś przez samego króla (ale jeśli chcieliśmy, aby sam Elvis pokazał, to kosztowało to dodatkowo, a on był w łóżku). Więc z najlepszymi świadkami, jakich można sobie wyobrazić, sukienką ze starego filmu i kurtką z szafy Bena, przeczytaliśmy nasze własne śluby w małej kaplicy i daliśmy sobie nawzajem pierścienie, które będziemy nosić do końca naszego życia. Mieli nawet Bluetootha na (krótki) marsz w dół ołtarza. Ale w końcu był to najlepszy możliwy ślub, jaki mogliśmy sobie wyobrazić. Taki, o którym marzyliśmy od dawna i taki, który stał się realny (w oczach państwa, Las Vegas, różowego kabrioletu i siebie nawzajem) na bardzo, bardzo długo.”

Garner wspiera związek Lopez i Afflecka.

W kwietniu, źródło zdobyło informacje dla E! na temat tego, jak Garner czuła się z tym, że Affleck i Lopez się zaręczyli. “Ben powiedział Jen i dzieciom, więc wiedzieli o tym”, powiedziało źródło bliskie Garner. “Jen jest szczęśliwa dla Bena i wie, że J.Lo miała pozytywny wpływ w pewnych kwestiach”.

Źródło mówiło Entertainment Tonight pod koniec marca o tym, jak Garner czuła się w związku Afflecka i Lopez, który był tak poważny, że byli na skraju zaręczyn. “Jen Garner i Ben dobrze się dogadują. Jest wyrozumiała i wspiera związek Jen i Bena,” powiedziało źródło. “Wie, że Ben dobrze sobie radzi i pod koniec dnia chce tylko tego, co najlepsze dla dzieci i żeby wszystko było bezproblemowe. Chce, aby wszyscy byli szczęśliwi i zdrowi, a jej dzieci są zawsze priorytetem. Wszyscy czują się dobrze w tym momencie i patrzą w przyszłość.”

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.