Jay Ellis poślubia Ninę Senicar na romantycznym ślubie w Toskanii

2 minutes, 32 seconds Read

Jay Ellis jest już żonaty! Po pięciu latach razem, Top Gun: Maverick aktor związał węzeł z Niną Senicar na sennym ślubie w ogrodzie w Toskanii we Włoszech 9 lipca 2022 roku.

Gwiazda Insecure i serbska aktorka oboje podzielili się wielką wiadomością na Instagramie z tym samym zdjęciem i podpisem. “9 lipca 2022 roku… Per sempre 💙”, napisały każda z nich.

Na wielki dzień Ellis włożył dwurzędowy, bordowy smoking z klapami i jedwabnym wykończeniem od Dolce i Gabbany. Pan młody uzupełnił go muszką i zamszowymi butami w tym samym, przyciągającym uwagę kolorze. Senicar wystąpiła w sukni balowej bez ramiączek z dramatycznym rozcięciem i gorsetową górą, która również pochodzi od Dolce i Gabbany. Włosy miała zaczesane do tyłu w niskiego kucyka, a do tego dobrała białe satynowe szpilki na ramiączkach.

Ceremonia odbyła się w Villa Mangiacane, luksusowej willi w Toskanii. Winnice i gaje oliwne stanowiły malownicze tło dla ich zaślubin. Oprócz zapierającej dech w piersiach scenerii, para wybrała to miejsce, ponieważ zajmowało ono szczególne miejsce w ich sercach. “Zawsze wiedzieliśmy, że chcemy wziąć ślub we Włoszech, ponieważ wyjazd tam był pierwszą wspólną podróżą” – powiedziała modelka.

Podczas ceremonii, 2-letnia córka pary, Nora Grace, była dziewczynką z kwiatami. Na tę okazję założyła białą sukienkę z puchatymi rękawami. Wiele gwiazd Ellis, takich jak Issa Rae, Prentice Penny, Yvonne Orji, Glen Powell i Nik Domain, również pojawiło się na uroczystości, wraz z Anną Kendrick i Peterem Nelsonem.

Po tym, jak Ellis popped pytanie na Bali w styczniu 2019 roku, duet zaczął natychmiast planować swój ślub. Ale z powodu pandemii koronawirusów, byli zmuszeni przełożyć swój specjalny dzień na 2021 rok. Następnie, po doświadczeniu “straty rodzinnej”, ponownie zmienili datę na następny rok.

Pomimo wielokrotnego przekładania, para zgodziła się, że czekanie było tego warte. “Po prostu naprawdę chcieliśmy, aby wszyscy dobrze się bawili i poznali się nawzajem”, Senicar podzielił się z Vogue. “A co najważniejsze, tańczyć. Pochodzimy z dwóch zupełnie różnych stron świata, różnych kultur i środowisk, i to było magiczne, aby zobaczyć, jak wszystko to wymieszało się w tak piękny i spontaniczny sposób z ludźmi, których najbardziej kochamy.”

Ellis powiedział również, że świętowanie z bliskimi było szczególnie znaczące po wielokrotnym przekładaniu. “Widząc wszystkich naszych przyjaciół z różnych części naszego życia razem, uśmiechając się i śmiejąc, łącząc się, tworząc swoje własne przyjaźnie, było tak ogromną częścią tego, co chcieliśmy z weekendu i uroczystości,” zauważył dla Vogue. “Chcieliśmy stworzyć chwile i wspomnienia, które będą trwać przez resztę naszego życia”.

Jesteśmy tak podekscytowani, aby obserwować, jak zaczynają swoje życie razem jako para małżeńska!

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.