Javon Walton z Euphorii jest teraz modelem dla Travisa Scotta

1 minute, 12 seconds Read

Javon Walton, gwiazda Euphorii, znalazł swój kolejny występ po tym, jak został nakręcony w dramacie HBO. Zobaczcie go w roli głównej z Travisem Scottem w nowym klipie do kolaboracji rapera z Air Jordans.

Ashtray powraca z martwych i żyje na wysokich obrotach!

Aktor Javon Walton znalazł swój kolejny występ po tym, jak jego postać Euphoria została zastrzelona przez policję w finale sezonu, który wyemitowano na HBO w lutym. Teraz do listy swoich osiągnięć może dodać modeling.

18 lipca Javon zadebiutował jako nowa twarz kolabu butów Air Jordan 1 Low Travisa Scotta.

“Nie daj się złapać w nowe niskie” – czytamy w podpisie do kampanii modowej. “Wanna musimy o tym porozmawiać”.

Post zawiera nastrojowe ujęcia Javon, 15, trzymając swoje sznurówki i pokazując swoje nowe kicksy podczas pedałowania na rowerze. Jordan i marka Cactus Jack artysty Utopia zadebiutowały również krótkim filmem zatytułowanym “Don’t Get Caught”, z udziałem Javona, który możecie obejrzeć tutaj.

W filmie w stylu retro, dom Travisa przekształca się w McDonald’s, który rozdaje pożądane sneakersy. Javon wciela się w rolę wielkiego szefa, pana Cactus Jacka, który odkrywa w swoim biurze kasetę magnetofonową, która nadaje ton całemu dniu strzelania do kosza i zabawy z dziećmi z sąsiedztwa. Ostatecznie, dzieci są busted jak Travis jeździ przez jego domu, który przejął z ich fantazji.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.