Jarrette Jones i Iyanna McNeely rozwodzą się.

1 minute, 44 seconds Read

Gwiazdy Love Is Blind, Iyanna McNeely i Jarrette Jones, którzy związali się podczas finału drugiego sezonu serialu, idą swoimi drogami.

Iyanna McNeely i Jarrette Jones nie są już dwoma groszkami w jednym strąku.

Prawie sześć miesięcy po tym, jak widzowie Love is Blind obserwowali, jak para – która połączyła się w strąkach podczas drugiego sezonu show – zawiązała węzeł podczas finału, para ogłosiła swoje rozstanie we wspólnym oświadczeniu.

“Po długim namyśle, ze smutkiem dzielimy się tym, że rozdzieliliśmy się i rozpoczniemy proces rozwodu,” czytamy w ich wiadomości, udostępnionej na ich kontach na Instagramie 17 sierpnia. “Podczas gdy mamy miłość do siebie, nasze życie idzie w różnych kierunkach, i to jest w porządku. Dochodzenie do tej decyzji było dalekie od łatwego i zawsze będziemy życzyć sobie nawzajem absolutnie najlepszego.”

Ich oświadczenie kontynuowało: “Mamy nadzieję, że wszyscy dacie nam trochę przestrzeni, gdy będziemy zamykać ten rozdział naszego życia. Dziękujemy naszym bliskim przyjaciołom i rodzinie za kochanie nas obu przez nasze doświadczenie.”

Dając shout do show, para poszła dalej, aby podziękować Netflixowi “za tę niezapomnianą okazję i wsparcie.”

Każda z Was wniosła do naszego życia ogromną miłość i radość. To doświadczenie nauczyło nas tak wiele o nas samych, wrażliwości i nie tylko. Nie żałujemy ani jednej rzeczy”.

Widzowie mieli miejsce w pierwszym rzędzie, aby zobaczyć historię miłosną Iyanny i Jarrette’a, gdy sezon 2 Love Is Blind miał premierę na początku tego roku. Po tym jak para doświadczyła swoich wzlotów i upadków (w tym Jarrette był rozdarty między Iyanną a inną uczestniczką, Mallory), miłość zdawała się zwyciężać wszystko, gdy pobrali się pod koniec serialu.

W trakcie drugiego sezonu, który został wyemitowany w marcu, para zastanawiała się nad swoim trwającym romansem od czasu zakończenia programu, dzieląc się tym, że nadal są w małżeńskiej rozkoszy.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.