Jamie Lee Curtis Fawcett Michelle Myers Last Team w zwiastunie Halloween

1 minute, 3 seconds Read

We wtorek Universal Pictures zadebiutowało pierwszym zwiastunem Halloween Ends, trzeciej i ostatniej części sequela trylogii, która kontynuuje historię klasycznego horroru z 1978 roku. Nowy film nawiązuje do Halloween z 2018 roku i Halloween Kills z 2021 roku.

W zwiastunie Laurie Strode Jamiego Lee Curtisa celuje z pistoletu w Michaela Myersa. Słyszała, jak mówi: „Chodź, chodźmy”, zanim teaser przecina go, rzucając ją na stół.

Nie okazując strachu, Strode mówi Myersowi: „Chodź po mnie matko”, gdy podstępnie zbliża się do niej zza rogu ściany. Ich makabryczna i brutalna walka kończy się pozornym dźgnięciem Strode’a.

Wcześniej, w lipcu, John Carpenter, który wyreżyserował oryginalne Halloween i jest tu producentem wykonawczym, powiedział, że nowy film, wyreżyserowany przez Davida Gordona Greena, jest „odejściem” od poprzednich części. „Zobaczysz, że to odejście od innych. To interesujące. Dave jest naprawdę dobrym reżyserem. Uwielbiam z nim pracować” – powiedział Syfy Wire, 74-letni Carpenter.

Dodatkowo producent Jason Blum drażnił się w czerwcu dla ScreenRant, że widział wczesną wersję Halloween Ends: „Jest bardzo dobry. Jestem bardzo podekscytowany. Mamy kilka drobnych rzeczy do naprawienia i dokończenia, ale jestem bardzo podekscytowany naszym ostatnim filmem z okazji Halloween”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.