Jakie problemy miała Ruby po powiększeniu piersi: „Moja operacja przebiegła pomyślnie. Miałem pęknięcie, też nie mogłem patrzeć”

1 minute, 5 seconds Read

Ruby miała problemy po powiększeniu piersi. Ruby opowiedziała o swoich doświadczeniach związanych z pierwszą operacją wszczepienia implantu piersi. W wieku 33 lat piękna piosenkarka przeszła trzy operacje biustu. Zaraz po dorosłości artystka przeszła operację zmniejszenia piersi, a kilka lat później zdecydowała się na założenie silikonów. Ostatnio dała kilka wypowiedzi na temat tego, jak poszło jej pierwsze powiększenie piersi, wyznając, że rozwinęła się u niej silny kompleks. Oto jej wypowiedzi!

Jakie problemy miała Ruby po powiększeniu piersi. W wieku 18 lat Ruby postanowiła oddać się w ręce kosmetyczki i przeszła dwie interwencje – zmniejszenie piersi i plastykę nosa. Niezadowolona z wyglądu swojego biustu, kilka lat później Ruby zdecydowała się na operację wszczepienia implantu piersi. Wygląda na to, że nie posłuchała rad lekarzy, przez co jeden z implantów się przesunął, co spowodowało poważną asymetrię piersi. Zaproszona na podcast Ilinca Vandici piosenkarka opowiedziała o całym doświadczeniu, przez które przeszła, twierdząc, że potrzebuje dużo odwagi, by ponownie oddać się w ręce kosmetyczki.

Zaraz po operacji piersi artystka wyszła na scenę, choć zabronił jej tego lekarz. W 2019 roku przeszła trzecią operację biustu.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.