Jak Meghan Markle świętowała swoje 41 urodziny

1 minute, 2 seconds Read

Meghan Markle po cichu zadzwoniła wczoraj w swoje 41 urodziny, bez zdjęć paparazzi, które pojawiły się podczas świętowania lub postów na jej stronie non-profit Archewell szczegółowo opisujących, jak księżna robi. Ale jej rzecznik dał małą aktualizację dla Entertainment Tonight o tym, jak Meghan świętowała swój dzień. “Meghan Markle spędza dzień świętując z rodziną i bliskimi przyjaciółmi”, powiedział wczoraj rzecznik.

Książę Karol; Camilla, księżna Kornwalii; Kate Middleton; i książę William publicznie życzyli Meghan dobrze na swoich kontach w mediach społecznościowych. Ich wypowiedzi oferowały bardzo małe, dyplomatyczne spojrzenie na ich relacje z księżną. “Happy birthday to The Duchess of Sussex! 🎈” Charles i Camilla podzielili się na swoich kontach w mediach społecznościowych Clarence House.

“Życzenia z okazji urodzin dla Księżnej Sussex!” napisali Kate i William na własnych Instagramie i Twitterze.

Meghan w dużej mierze prowadzi swoje życie prywatne od czasu wycofania się z roli seniora pracującego w rodzinie królewskiej wraz z mężem księciem Harrym. Księżna, Harry i ich dwoje dzieci Archie i Lili są spokojnie zadomowieni w swoim domu w Montecito w Kalifornii, gdzie niewiele wychodzi na temat ich codziennego życia.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.