Jackie Goldschneider z RHONJ opisuje swój “aktywny powrót do zdrowia” po zaburzeniach odżywiania.

1 minute, 34 seconds Read

Jackie Goldschneider z RHONJ szczegółowo opisała swoją drogę do wyzdrowienia z 18-letniego zaburzenia odżywiania, mówiąc E!, “Moja relacja z jedzeniem jest o wiele lepsza, ale nie jest jeszcze tam, gdzie powinnam”.

Jackie Goldschneider otwiera się na swoją drogę do wyzdrowienia z 18-letniego zaburzenia odżywiania.

Gwiazda serialu Real Housewives of New Jersey, która szczegółowo przedstawiła swoje doświadczenia w serialu Bravo, opowiedziała o swojej drodze do uzdrowienia i pomagania innym poprzez dzielenie się swoją historią.

Chociaż Jackie zrobiła wielkie postępy, chce, aby jej fani wiedzieli, że “nie nazwałaby siebie jeszcze odzyskaną”.

“Minęło około pełnego roku, że jestem w aktywnym odzyskiwaniu”, powiedziała E! News. “Moja relacja z jedzeniem jest o wiele lepsza, ale nie jest prawie tam, gdzie muszę być”.

The Bravolebrity wyjaśniła, że podczas gdy ona je teraz prawie wszystko, z drobnymi wyjątkami, takimi jak smażone jedzenie i sos śmietanowy, nadal ma “zasady, które sprawiają, że czuję się pewnie i bezpiecznie, kiedy jem”.

“Zarówno mój terapeuta, jak i dietetyk zawsze mówią mi”, kontynuowała, “‘To niesamowite, że jesz te wszystkie rzeczy i to wspaniałe, że jesz tak wiele więcej i że są to prawdziwe pokarmy,

ale chcemy doprowadzić cię do miejsca, w którym nie myślisz o zasadach, kiedy je spożywasz i naprawdę jesz intuicyjnie.”

“Jeszcze nie jestem tam”, przyznała Jackie, dodając: “Staram się rozpoznać moje sygnały głodu i jeść zgodnie z nimi, a także przestać, gdy nie jestem już głodny,

ale nie jestem jeszcze w punkcie, w którym czuję się komfortowo honorując sygnały głodu przez cały dzień bez ustalonego limitu.”

Według Jackie, “Większym problemem dla mnie jest to, jak czuję się z moim ciałem. Muszę dojść do znacznie lepszego miejsca z tym.”

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.