Ireland Baldwin zadebiutowała z fryzurą Buzz Cut.

1 minute, 43 seconds Read

Ireland Baldwin zamieniła swoje czerwone włosy na blond buzz cut. Zobaczcie, jak wygląda fryzura, o której huczy internet.

O nowym wyglądzie Ireland Baldwin zrobiło się głośno.

26-latka, która jest córką Aleca Baldwina i Kim Basinger, nie jest obca gigantycznym zmianom fryzury, ale jej najnowszy wygląd może być najodważniejszy, ponieważ modelka właśnie zadebiutowała w blond fryzurze.

W poście na Instagramie z 21 sierpnia, Ireland pokazała swoją nową fryzurę wraz z podpisem: “nie mów mi, że czegoś nie zrobię, bo zrobię. buzzed by @hairmettle”.

Jej stylistka fryzur Hannah Bonetti wzięła na własne konto na Instagramie, aby podzielić się materiałem filmowym Irlandii w fotelu w salonie, gdy zachodziła transformacja.

“Had the absolute pleasure of helping @irelandireland go fearlessly into uncharted territory this afternoon,” Hannah wrote in an Aug. 21 Instagram post. “Planowaliśmy dużą zmianę (jak, bangs), ale żaden z nas nie wiedział, że nasza sesja zakończy się transformacją tej wielkości”.

Jeśli chodzi o to, co symbolizuje fryzura, dodali: “Dzisiaj była to celebracja zrzucania tego, co już nam nie służy.”

Po tym, jak Ireland pokazała swój nowy wygląd na zdjęciach, jej zwolennicy udali się do sekcji komentarzy, aby pochwalić jej cięcie, w tym jej mamę, która napisała: “To moje dziecko… Nie mów jej, żeby nie robiła czegoś……. ponieważ ona to zrobi…….. i’m a witness to that and have been for many years… Simply beautiful.”

I chociaż pozytywne komentarze zalały wygląd Irlandii, wzięła na swoje Instagram Stories 22 sierpnia, aby podzielić się wiadomością dla tych, którzy lubią jej włosy – i dla tych, którzy nie.

“Dostawałam naprawdę słodkie wiadomości na temat mojej głowy” – napisała Ireland. “Dziękuję za hyping mnie w górę. A dla tych z was, którzy są wredni, pozostańcie wściekli. Jesteście po prostu wściekli, że jestem słodszym chłopcem niż wy”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.