Hugh Jackman dzieli się urodzinową wiadomością dla Ryana Reynoldsa, cytując Wolverine’a

1 minute, 36 seconds Read

Interakcje w mediach społecznościowych między Hugh Jackmanem i Ryanem Reynoldsem są zawsze jedną z najbardziej rozrywkowych rzeczy w Internecie, kiedy się zdarzają, a teraz, gdy Hugh Jackman potwierdził, że powróci jako Wolverine w Deadpool 3 Ryana Reynoldsa, fani mogą oczekiwać jeszcze więcej , jeszcze bardziej szalone i jeszcze zabawniejsze interakcje w mediach społecznościowych między nimi. Najnowszym tego przykładem jest wiadomość urodzinowa, którą Hugh Jackman przekazał Ryanowi Reynoldsowi 23 października, kiedy Ryan skończył 46 lat.

Hugh Jackman opublikował na Twitterze wideo, w którym można go zobaczyć siedzącego przed dwoma portretami Ryana Reynoldsa, które Ryan podarował Hugh w urodziny Hugh.

Hugh trzyma w jednej ręce babeczkę i patrzy na portrety. Zapala świeczkę na babeczce i odwraca się, by powiedzieć Ryanowi, by złożył życzenie, po czym przypomina Ryanowi: „Jestem najlepszy w tym, co robię. Ale to, co robię, nie jest zbyt miłe”.

Ta linia jest jednym z najbardziej kultowych cytatów Wolverine z komiksów i została również wymieniona w 2009 X-men Origins: Wolverine.

Podążając za linią, Hugh próbuje zdmuchnąć świecę w dramatyczny sposób, ale nie gaśnie za pierwszym razem i trochę rujnuje filmową wymianę Hugh.

Zgodnie z oczekiwaniami Ryan skupił się na ostatnim fragmencie, pisząc swoją odpowiedź do Hugh.

Deadpool 3 has been confirmed to be released 2 years from now on 8 November 2024 and while that seems like a significant time to wait, the confirmed return of Hugh Jackman to the role of Wolverine has excited fans enough to patiently wait 2 years.

Now that Disney has bought Fox studios, both Deadpool and Wolverine will be appearing as a part of the Marvel Cinematic Universe which makes the possibilities for the film nearly endless. Many characters from the MCU can cameo in the upcoming Deadpool film, giving fans the long-awaited mixing of Disney Marvel characters and Fox Marvel characters.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.