Hilaria Baldwin dzieli się “Epic Fail” Thanksgiving Photo with Her 7 Kids

1 minute, 47 seconds Read

Hilaria Baldwin, która dzieli siedmioro dzieci z mężem Alec Baldwin, uczciła Święto Dziękczynienia robiąc “epic fail family photo” ze swoimi maluchami. Zobaczcie, jak wygląda to zdjęcie.

Nigdy nie ma nudnego dnia w życiu Hilarii Baldwin jako mamy siedmiu dzieci.

W rzeczywistości, gospodarz podcastu Witches Anonymous – który dzieli Carmen, 9, Rafael, 7, Leonardo, 6, Romeo, 4, Eduardo, 2, Maria, 21 miesięcy i Ilaria, 2 miesiące, z mężem Alec Baldwin – dał fanom szczere spojrzenie na to, jak jej duża rodzina funkcjonuje w Święto Dziękczynienia. 24 listopada Hilaria zamieściła na Instagramie zdjęcie, które nazwała “epic fail family photo” z okazji święta.

Na zdjęciu widać Hilarię, 38 lat, pocieszającą płaczące dziecko, podczas gdy Alec, 64 lata, patrzy na coś poza kadrem. Jeden z ich chłopców przekąsa kawałek chleba, podczas gdy trójka jego rodzeństwa wydaje się być rozproszona przez inne rzeczy w zasięgu wzroku. Jedyną osobą, która wydaje się być skupiona na kamerze, jest Carmen, która uśmiecha się do obiektywu, gdy trzyma swoją nowo narodzoną siostrę w ramionach.

“Szczęśliwy dzień wdzięczności od naszego epic fail zdjęcia rodzinnego do tego, co prawdopodobnie jest twoje”, Hilaria podpisała obraz. “Nasza miłość i wdzięczność dla was wszystkich za bycie wspaniałymi siłami światła w naszym życiu”.

Post pojawił się zaledwie dwa miesiące po tym, jak Hilaria powitała na świecie swoje najmłodsze dziecko z Alec’iem (aktor z “30 Rock” jest również ojcem Irelanda Baldwina, 27 lat, którego dzieli z byłą Kim Basinger).

Niedawno Hilaria podzieliła się, że “ogarnęła chaos” swojej brody małych dzieci. “Mamy dziki i super zabawny dom”, powiedziała Us Weekly w październiku. “Zawsze coś się dzieje”.

Więc, czy to oznacza, że szuka kolejnego dziecka? “Powiedziałabym wcześniej, zdecydowanie tak”, powiedziała. “Siedem dzieci w, czuję, że jestem, ale to Alec i ja – więc, czas pokaże”.

Na razie przewiń, aby sprawdzić, jak Baldwinsowie – i inne rodziny – obchodzą Święto Dziękczynienia w tym roku.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.