Helen Skelton szlocha, twierdząc, że odkąd pojawiła się w serialu po rozwodzie z mężem Richiem Mylerem, czuje się jak „nowa osoba”.

1 minute, 4 seconds Read

W Strictly Come Dancing tego wieczoru Helen Skelton zaczęła płakać.

39-letni były nadawca Blue Peter zalał się łzami podczas VT, po czym zatańczył z Gorką Márquezem do coveru oryginalnej piosenki Paula Anki Eso Beso.

Helen, która niedawno podzieliła się tym, jak radzi sobie z „ciemnymi dniami”, miała problemy z mówieniem podczas nagrywania VT na początku tego tygodnia podczas przerwy w próbach.

Matka trójki dzieci, która rozwiodła się ze swoim byłym współmałżonkiem Richiem Mylerem, lat 32, na początku tego roku, przyznała, że jest teraz „inną osobą” niż wtedy, gdy po raz pierwszy zaczęła konkurować w Strictly.

Gorka był pod ręką, aby pocieszyć emocjonalną gwiazdę

Kym Marsh nie mówi o zaginięciu dzisiejszej nocy podczas „bezpłatnej przepustki”, Strictly

Helen opisała, jak wyraz dumy jej ojca podczas jej ostatniego tańca był najmilszą odpowiedzią na jej „najlepszy występ w historii” w Blackpool w zeszłym tygodniu.

Podczas nagranego wcześniej VT Helen zauważyła: „On po prostu na mnie spojrzał i powiedział:„ Znów wyglądasz jak ty ”, a ja zdecydowanie jestem inną osobą niż wtedy, gdy zaczynaliśmy.

Powiedziała, stając się bardziej namiętna: „Przypuszczam, że dla mnie… to coś”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.