Helen Mirren i Fred Armisen zapowiadają dokument “Funny as Hell” Now! Sezon 4

1 minute, 31 seconds Read

Czwarty sezon Documentary Now! będzie tak samo gwiazdorski i wypełniony po brzegi jak zawsze, ale nie wierzcie nam na słowo! Obejrzyjcie jak Helen Mirren i Fred Armisen opowiadają o tym tutaj.

Helen Mirren potrafi żartować.

W teaserze czwartego sezonu Documentary Now!, którego premiera odbędzie się w październiku na AMC i IFC, legendarna, nagrodzona Oscarem aktorka – i gospodarz Documentary Now! – zdradza, co nas czeka.

“Jestem Helen Mirren. Mam przyjemność ogłosić powrót programu Documentary Now! w jego 53. sezonie” – mówi. “Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, świat potrzebuje Documentary Now!”.

Seria od twórców Fred Armisen, Bill Hader, Seth Meyers i Rhys Thomas – oczywiście wchodzi w swój czwarty sezon, a nie 53. Ale hej, kto to liczy?

Teaser kończy się chucklingiem Armisena, który mówi: “Zabawne jak cholera”, co postanowimy zinterpretować jako deklarację zabawności, która czeka.

Documentary Now!, który nabija się z prestiżowych filmów dokumentalnych, z każdym odcinkiem podejmującym inny fikcyjny temat, w czwartym sezonie powita kolejnego zdobywcę Oscara w mieszance. Cate Blanchett pojawi się u boku gwiazdy serialu Sukcesja i Ted Lasso, Harriet Walter, w odcinku zatytułowanym “Two Hairdressers in Bagglyport”.

W odcinku, który według AMC jest “komediowym ujęciem filmów dokumentalnych 3 Salons at the Seaside i The September Issue”, Walter zagra właścicielkę salonu, a Blanchett jej pracownicę, jak przygotowują się do corocznego look-booka.

Gwiazda The Afterparty, Jamie Demetriou, wystąpi w odcinku zatytułowanym “My Monkey Grifter”, według sieci, co jest grą z nagrodzonym w 2020 roku Oscarem dokumentem My Octopus Teacher.

Ponadto Trystan Gravelle, Jonathan Pryce i John Rhys-Davies wystąpią w odcinku zatytułowanym “How They Threw Rocks”, co jest nawiązaniem do dokumentu Spike’a Lee z 1996 roku o Muhammadzie Alim, When We Were Kings.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.