Heidi Klum odrzuca serial “Victoria’s Secret: Anioły i demony”, nazywając go “dość nudnym

1 minute, 6 seconds Read

Heidi Klum nie była fanką serialu Hulu Victoria’s Secret: Angels and Demons.

“Oglądałam to i pomyślałam, że było to dość nudne, szczerze mówiąc”, powiedziała supermodelka w środowym odcinku podcastu Just for Variety With Marc Malkin. “Mało kto, kogo znałam, był w tym programie. Nie wiedziałam, kim jest połowa z tych ludzi, więc byłam jak, ‘Kim oni wszyscy są w rozmowie? To takie dziwne. Nigdy nie spotkałam żadnej z tych osób'”.

Klum była jedną z najbardziej wysoko postawionych modelek firmy bieliźnianej – firma oznaczyła je jako “Angels” – przez 13 lat. Zdjęła skrzydła w grudniu 2010 roku, odszedłszy na dobrych warunkach, najwyraźniej by skupić się na innych projektach.

Trzy częściowy serial, który miał premierę w zeszłym miesiącu, ujawnił rzekome problemy za kulisami Victoria’s Secret, w tym zastraszanie, molestowanie seksualne i body-shaming, w ciągu dwóch dekad istnienia Aniołków. Wyjaśniło się również, że skazany za przestępstwa seksualne Jeffrey Epstein był swego czasu menedżerem finansowym Les Wexnera, byłego dyrektora generalnego firmy macierzystej, L Brands. (Pod nowym kierownictwem Victoria’s Secret przeprosiła i zmieniła markę, porzucając kampanię Aniołków, która przestała mieć znaczenie dla kultury).

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.