Harry Styles i Olivia Wilde rozstają się po około 2 latach randkowania

1 minute, 35 seconds Read

Harry Styles i Olivia Wilde, którzy wystąpili wspólnie w thrillerze psychologicznym Don’t Worry Darling, rozstali się po około dwóch latach randkowania. Poznajcie szczegóły dotyczące rozstania.

Romans Harry’ego Stylesa i Olivii Wilde nie jest już taki, jak był.

Para i współpracownicy Don’t Worry Darling robią sobie przerwę po około dwóch latach randkowania.

“On nadal koncertuje i teraz wyjeżdża za granicę. Ona skupia się na swoich dzieciach i pracy w L.A.”, powiedziało People jedno ze źródeł. “To bardzo polubowna decyzja”.

Przed randką z Harrym, Olivia była zaręczona z Jasonem Sudeikisem, z którym dzieli syna Otisa, 8, i córkę Daisy, 6. Wiadomości, że ona i gwiazda Ted Lasso po cichu zakończyli swój dziewięcioletni związek, wypłynęły w listopadzie 2020 roku, po tym jak Harry dołączył do obsady Don’t Worry Darling.

W grudniu 2020 roku w wywiadzie dla Vogue, aktorka wspominała, jak ona i projektantka kostiumów filmu Arianne Phillips “zrobili mały taniec zwycięstwa”, gdy początkowo dowiedzieli się, że Harry podpisał się pod projektem, który Olivia również wyreżyserowała.

Opisując wychowanka One Direction jako człowieka “prawdziwie pozbawionego jakichkolwiek śladów toksycznej męskości” z “prawdziwym uznaniem dla mody i stylu”, Olivia powiedziała wtedy: “Jestem naprawdę wdzięczna, że jest tak entuzjastycznie nastawiony do tego elementu procesu – niektórzy aktorzy po prostu nie dbają o to”.

Dwójka po raz pierwszy została połączona romantycznie w styczniu 2021 roku, kiedy to zostali sfotografowani trzymając się za ręce na weselu menedżera Harry’ego, Jeffa Azoffa. W miarę upływu czasu, para była bardziej otwarta na wspólne wyjścia, z Olivią czasami zauważoną w tłumie na koncertach Harry’ego, ale powstrzymała się od dzielenia się szczegółami na temat ich życia miłosnego z prasą.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.