Gwyneth Paltrow imprezuje w satynowym żółtym zestawie piżamowym z okazji Goopglow

1 minute, 16 seconds Read

Gwyneth Paltrow bawiła się w tym tygodniu w East Hampton z okazji premiery Goopglow.

Aktorka, która stała się guru odnowy biologicznej, zorganizowała wczoraj wymarzoną imprezę dla swoich najdroższych i najbardziej wpływowych przyjaciół, aby zadebiutować z najnowszym produktem do pielęgnacji skóry i włosów.

Dress code wydawał się być podwyższony, ponieważ gospodarz i jej goście zebrali się w swoich najbardziej luksusowych piżamach. Paltrow miała na sobie jedwabisty, cytrynowo-żółty zestaw składający się z koszuli zapinanej na guziki, luźnych, elastycznych spodni i strukturalnego stanika. Słoneczny look uzupełniła parą limonkowych, pierzastych pantofli i delikatnym złotym naszyjnikiem.

Jak zwykle, gwiazda Emmy zachowała naturalny wygląd, decydując się na nawilżoną, ale pozbawioną makijażu twarz oraz swobodny kok.

Wśród obecnych przyjaciół znaleźli się Amy Griffin, Savannah Guthrie, Jo Ellison i Derek Blasberg.

Tematem wieczoru wydawała się być inspirowana naturą kraina marzeń, jako że Paltrow współpracowała z Cartier, aby zorganizować intymną kolację pod białą pergolą w ogrodzie, udekorowaną białymi i fioletowymi kwiatami na stołach i suficie, długimi świecami w szklanych wazonach i posypanymi bajkowymi światłami.

Była aktorka była widziana jak wygłasza przemowę do swoich gości przed rozpoczęciem kolacji. Obok niej siedziała Guthrie, która miała na sobie jedwabistą białą piżamę w różowe kwiaty i miała ze sobą olśniewającą torbę, również w kolorze różowym.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.