Gwiazdy, o których zapomnieliście, że grały w filmach Hallmarku: Meghan Markle, więcej

2 minutes, 48 seconds Read

Odlot z przeszłości! Hallmark Channel jest domem dla rozgrzewających historii i świątecznych hitów – ale czy pamiętasz wszystkie największe gwiazdy sieci na przestrzeni lat?
A-listy, w tym Mandy Moore, Meghan Markle i zmarły Luke Perry, były częścią sieci Crown Media Family. Christopher Lloyd, Chad Michael Murray i Carrie Fisher są również na liście gwiazd, które pojawiły się w tym długoletnim kanale.
W 2013 roku Moore wystąpiła u boku Mary-Louise Parker i Andy’ego Garcii w wyciskającym łzy filmie Christmas in Conway, który miał wpływ na aktorkę A Walk to Remember.
“Uwielbiam, że ta historia obserwuje podróż tej pary i ten rodzaj wiecznej miłości. Dla mnie, będąc taką romantyczką, ostateczny gest tego, co Duncan (Garcia) robi dla Suzy (Parker)”, Moore droczyła się podczas wywiadu na planie w październiku 2013 roku. “Nie możesz pomóc, ale zakochać się w tym geście”.
W filmie Duncan buduje diabelski młyn na swoim podwórku, aby dać swojej żonie, Suzy, ostatnie magiczne święta przed jej śmiercią. W trakcie filmu Duncan zderza się z pielęgniarką Natalie (Moore), która została zatrudniona, aby uczynić ostatnie miesiące Suzy bardziej znośnymi.
“Jestem romantyczką, jestem wrażliwa i płaczę, gdy tylko coś się stanie. I mając do odegrania rolę pielęgniarki, oczywiście, to jej zadanie, aby utrzymać to razem”, wyjaśniła gwiazda Tangled. “W scenach z Andym … było ciężko, ponieważ zazwyczaj to ja jestem tą osobą, która mówi ‘OK, to jest moment, w którym będę płakać’. A ja nawet o tym nie myślę. To naprawdę poruszające i naprawdę piękne.”

Perry, ze swojej strony, pojawił się w serii westernów dla Hallmark, zanim wystąpił w romantycznym filmie. Absolwent Beverly Hills, 90210 ponownie połączył siły ze swoim byłym partnerem Jasonem Priestleyem przy filmie Good Night for Justice z 2011 roku, który był jednym z trzech filmów kowbojskich, w których portretował Johna Goodnighta.
“Jason Priestley jest reżyserem tego filmu, ponieważ mam do niego zaufanie. Szukaliśmy okazji, by zrobić coś razem” – powiedział Perry podczas wywiadu na planie w styczniu 2011 roku. “To poniekąd najbliższe, co mogę zrobić, nie reżyserując go. Mam tak dobry shorthand z J i ufam, że wybory, których zamierza dokonać są odpowiednie.”
Była gwiazda Riverdale, która zmarła w marcu 2019 roku w wieku 52 lat, dodała: “Nie zawsze zgadzaliśmy się na wszystko, to po prostu nie jest natura tego. Nigdy nie było. Jason i ja zawsze dogadywaliśmy się naprawdę dobrze, ale nie zawsze się zgadzamy. Zgadzasz się, aby się nie zgodzić, jesteś profesjonalistą i idziesz dalej od tego. On jest bardzo utalentowany. Lubię z nim pracować”.
Priestley ze swojej strony pochwalił się ponowną pracą z Perrym, mówiąc: “On i ja pracowaliśmy razem tak długo. Reżyserowałem go już tak długo w tak wielu odcinkach naszego serialu. Luke i ja mamy już świetny kontakt”.
The Private Eyes alum kontynuował: “Naprawdę muszę powiedzieć mu tylko bardzo niewiele. Jego przygotowanie i gotowość do występów przez cały dzień, każdego dnia, bo jest w prawie każdej scenie tego filmu, było absolutnie fenomenalne.”

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.