Gwiazda Will & Grace Leslie Jordan nie żyje w wieku 67 lat po wypadku samochodowym

1 minute, 13 seconds Read

Leslie Jordan, płodny aktor znany z ról w Will & Grace, American Horror Story i Murphy Brown zmarł w wieku 67 lat po wypadku samochodowym 24 października.

Hollywood opłakuje stratę ikony.

Leslie Jordan zmarł w wieku 67 lat, jego rep potwierdził dla E! News.

“Świat jest zdecydowanie dużo ciemniejszym miejscem dzisiaj bez miłości i światła Leslie Jordana”, czytamy w oświadczeniu z 24 października. “Nie tylko był mega talentem i radością do pracy, ale zapewnił emocjonalne sanktuarium narodowi w jednym z jego najtrudniejszych okresów.

To, czego brakowało mu we wzroście, nadrabiał hojnością i wielkością jako syn, brat, artysta, komik, partner i człowiek. Świadomość, że odszedł ze świata w szczytowym momencie swojego życia zawodowego i osobistego jest jedynym ukojeniem, jakie można mieć dzisiaj.”

Według TMZ, który powołał się na źródła związane z egzekwowaniem prawa i jako pierwszy podał tę wiadomość, aktor prowadził samochód w Hollywood 24 października, kiedy podejrzewano, że doznał nagłego wypadku medycznego i rozbił swój pojazd o bok budynku.

Gwiazda Will & Grace Eric McCormack napisał na Twitterze 24 października, “Zmiażdżony, aby dowiedzieć się o stracie @thelesliejordan, najzabawniejszy i najbardziej zalotny południowy dżentelmen, jakiego kiedykolwiek znałem. Radość i śmiech, które przyniósł do każdego z jego #WillandGrace odcinków był namacalny. Odszedł o trzydzieści lat za wcześnie. Byłeś kochany, słodki człowieku”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.