Gwiazda Stranger Things, Joseph Quinn, dostaje główną rolę w przeboju

1 minute, 6 seconds Read

Joseph Quinn zyskał legion fanów jako walczący z demogorgonami rockman Stranger Things, Eddie Munson, jednak ma on zmierzyć się z zupełnie innym potworem w pierwszym dniu, spin-offie A Quiet Place.

Według The Hollywood Reporter, przełomowa gwiazda prowadzi rozmowy o roli w projekcie Paramount, obecnie prowadzonym przez Lupitę Nyong’o, którego premiera planowana jest na marzec 2023 roku.

Film spin-off zostanie wyreżyserowany przez Michaela Sarnoskiego z Pig i oparty na oryginalnym pomyśle Johna Krasińskiego, który napisał scenariusz, wyreżyserował i zagrał w Cichym miejscu z 2018 roku wraz ze swoją żoną, nominowaną do Oscara Emily Blunt.

Ciche miejsce zadebiutowało w kinach w 2018 roku, w którym Krasiński i Blunt wcielili się w małżeństwo próbujące utrzymać rodzinę przy życiu w postapokaliptycznym świecie zdominowanym przez ślepe potwory polujące na dźwięk.

Ten doceniony przez krytyków film był hitem kasowym, a kontynuacja z udziałem Cilliana Murphy’ego pojawiła się w kinach w zeszłym roku.

Dzień pierwszy będzie jednym z pierwszych projektów filmowych Quinna od czasu, gdy jego rola w Stranger Things przyniosła mu światową sławę wraz z premierą czwartego sezonu.

Przed Stranger Things Quinn pojawił się w Dickensian, Game of Thrones, Howards End, Timewasters, Les Misérables, a ostatnio w Small Axe i Strike.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.