Gwiazda Broadwayu Taylor Louderman w ciąży, spodziewa się pierwszego dziecka z mężem Brooksem Toth: “Moja nowa rola

2 minutes, 25 seconds Read

Taylor Louderman jest w ciąży!

Gwiazda Broadwayu, 31 lat, ogłosiła w sobotę na Instagramie, że ona i jej mąż Brooks Toth spodziewają się swojego pierwszego dziecka tej zimy.

W serii zdjęć Toth trzyma zdjęcie sonograficzne dziecka, a para patrzy na siebie z podekscytowaniem, po czym zwraca się twarzą do kamery. Ich uroczy szczeniak może być również widziany położony między nimi.

“Uczyłem się do mojej nowej roli tej zimy”, gwiazda Bring It On: The Musical i Mean Girls napisała w swoim podpisie, dodając hashtagi, “#PregnancyAnnoucement”, “#FirstTimeMom” i “#ParentsToBe”.

Zanim wystąpiła jako pierwsza w historii Regina George w Mean Girls na Broadwayu, Louderman zadebiutowała na Broadwayu w Bring It On: The Musical obok West Side Story’s Ariana DeBose.

Za rolę w produkcji muzycznej Tiny Fey, Louderman otrzymała nominację do nagrody Tony 2018 dla najlepszej aktorki w musicalu.

Louderman ostatnio występował w serialu NBC Kenan u boku Kenana Thompsona, Chrisa Redda i Fortune Feimster. Komik Feimster, 42, skomentował wiadomość o ciąży Loudermana, pisząc, “Omg! Tak podekscytowany dla was. Congrats!”

Louderman i Toth po raz pierwszy spotkali się w 2018 roku na imprezie urodzinowej wspólnego przyjaciela na Manhattanie. W 2019 roku, 17 miesięcy później, Toth zaproponował w Wigilię, donosi Brides. “To było urocze i ogromne zaskoczenie” – wspominała outletowi. Para następnie wzięła ślub w intymnej ceremonii 14 czerwca 2020 roku.

Dwójka zawiązała węzeł w zabytkowej latarni morskiej w Jupiter na Florydzie, w której zakochali się krótko po zaręczynach. Kiedy po raz pierwszy próbowali ją zarezerwować, okazało się jednak, że miejsce ślubu jest całkowicie niedostępne – wylicza Brides.

Rozczarowani tą wiadomością, zaczęli szukać miejsc w rodzinnym mieście Loudermana, Saint Louis, Missouri. Następnie, gdy pandemia COVID-19 uderzyła, stała się dla nich błogosławieństwem w przebraniu. “Kiedy COVID uderzył, nie chcieliśmy czekać i nie mieliśmy nic przeciwko zrobieniu małego ślubu”, powiedział Louderman do gniazdka. “Więc pomyśleliśmy, że zobaczymy, czy latarnia ma jakieś wolne miejsca i na pewno!”.

Po zarezerwowaniu swojego wymarzonego miejsca, zrobili z docelowego ślubu wycieczkę drogową. “Wynajęliśmy dom motorowy … i zrobiliśmy wspomnienia, które będą trwać przez całe życie”, powiedziała Brides.

Podczas swojego wielkiego dnia, Louderman i Toth mieli 25 gości na ceremonii. Chociaż nie zorganizowali formalnego przyjęcia zaraz po ceremonii ze względów bezpieczeństwa, zaznaczyli tę okazję posiłkiem w restauracji i występem na stalowych bębnach, donosi Brides.

“Byłem naprawdę podekscytowany, aby zrobić bardziej intymną ceremonię”, przyznał Louderman.

“Prostota naszego ślubu czuła się tak, jakby dobrze nas reprezentowała, i to jest srebrna podszewka z COVID, jak sądzę”, kontynuowała. “Dało nam to pozwolenie, aby wstrząsnąć rzeczami i skupić się na prawdziwym powodzie, dla którego tam byliśmy”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.