Georgina Rodriguez narzeka na trenera Portugalii, Fernando Santosa na Instagramie, za jego „niewłaściwą” decyzję o ustawieniu Cristiano Ronaldo na ławce rezerwowych po porażce z Marokiem… ponieważ upiera się, że jej partner „zmienił” grę, „ale było już za późno”

0 minutes, 48 seconds Read

Partnerka Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, uderzyła trenera Portugalii Fernando Santosa za to, że nie wystartował napastnika w szokującej porażce ćwierćfinału mistrzostw świata z Marokiem.

Ronaldo został usunięty z wyjściowego składu we wtorek, kiedy Portugalia zmierzyła się ze Szwajcarią w ostatnich 16 meczach, a jego następca Goncalo Ramos strzelił hat-tricka, co doprowadziło do tego, że Santos ponownie wybrał Ramosa przed Ronaldo przeciwko Maroku.

Ta decyzja się nie opłaciła, ponieważ Portugalia nie znalazła sposobu na przejście i została wyeliminowana po zwycięstwie Youssefa En-Nesyriego w pierwszej połowie. Ronaldo został wprowadzony sześć minut po przerwie, ale nie mógł odwrócić gry na korzyść swojej drużyny, a Rodriguez uderzył Santosa za to, że nie dokonał zmiany wcześniej.

Obok zdjęcia Ronaldo, Rodriguez zamieścił na Instagramie: „Dzisiaj twój przyjaciel i trener zdecydował źle. Ten przyjaciel, dla którego masz tyle słów podziwu i szacunku.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.