Fałszywy tłum głupców Neymara, syn Messiego otrzymuje słuchowy i emocjonalny Richarlison: Szczere momenty Pucharu Świata poza boiskiem

3 minutes, 8 seconds Read

Mistrzostwa Świata wkroczyły na swój domowy odcinek i przyniosły wiele wzruszających i szczerych chwil. Oto pięć najlepszych momentów zza kulis.

Mistrzostwa Świata weszły w fazę domową i chociaż turniej dostarczył ekscytujących akcji na boisku, było też wiele wzruszających i szczerych chwil poza nim.

Oto pięć najlepszych momentów zza kulis trwających Mistrzostw Świata.

Szczęsny pociesza załamanego syna

W łamiącym serce momencie polski bramkarz Wojciech Szczęsny został zauważony, jak pocieszał swojego syna, Liama, po tym, jak jego drużyna została pokonana przez Argentynę w 1/8 finału. Czterolatek załamał się i widziano, jak Szczęsny ociera łzy syna, przytula się i pocieszając malucha przez ponad minutę. Film przedstawiający duet ojciec-syn stał się wirusowy w mediach społecznościowych, a wiele osób wyraziło smutek z powodu Szczęsnego juniora, który mógł doświadczyć pierwszego złamanego serca na Mistrzostwach Świata.

Moroccan mothers back their kids

Po tym, jak Maroko zszokowało świat, wyrzucając Hiszpanię z mundialu, obrońca Achraf Hakimi świętował z matką, a ich zdjęcia podbijają internet. Ich uścisk i późniejsza radość stały się wirusowe na platformach społecznościowych. 24-letni piłkarz zamieścił później na Instagramie zdjęcie, na którym całuje matkę w czoło z podpisem „Kocham cię, mamo”.

Ale matka Hakimi nie jest jedynym rodzicem marokańskiego piłkarza, który towarzyszy swojemu podopiecznemu w Katarze. Na polecenie trenera Walida Regragui i prezesa Królewskiej Marokańskiej Federacji Piłki Nożnej Fouzi Lekjaa członkowie rodziny wybrani przez wszystkich członków marokańskiej drużyny mają prawo do wyjazdu all-inclusive do Kataru.

Fałszywy Neymar ma piłkę w Katarze

Mężczyzna podszywający się pod brazylijską supergwiazdę Neymar oszukał tysiące fanów na stadionie 974 po tym, jak Brazylia pokonała Szwajcarię 1: 0 w fazie grupowej. Neymar, który został wykluczony z gry z powodu kontuzji kostki, nie był obecny na stadionie, ponieważ oglądał mecz w telewizji. Kibice dali się jednak zwieść „fałszywemu” Neymarowi, który oglądał mecz z trybun. Zdjęcie fanów ustawiających się w kolejce, by zrobić sobie selfie z sobowtórem Neymara, zostało opublikowane przez ESPN na Twitterze. „Fani z Brazylii myśleli, że robią sobie selfie z Neymarem” – napisali pod postem, który otrzymał ponad 37 000 polubień.

Richarlison-Ronaldo tańczą tango, ronią łzy

Po zwycięstwie 4:1 nad Koreą Południową, Richarlison rozmawiał z brazylijską legendą Ronaldo Luísem Nazário, gdzie omówił nakłonienie Tite do tańca gołębi i presję związaną z noszeniem numeru 9 dla Brazylii na Mistrzostwach Świata FIFA. Richarlison był widziany, jak ocierał łzy po tańcu z legendarnym Ronaldo numer dziewięć w Katarze. Frontman Spurs, Richarlison, przejął rolę „O Fenomeno”, który poprowadził Brazylię do zwycięstwa w Pucharze Świata w 2002 roku. Richarlison był kluczową postacią dla Selecaos i rozpoczął trzy z czterech meczów mistrzostw świata swojego kraju. Strzelił trzeciego gola w turnieju, gdy drużyna Tite pokonała Koreę Południową i awansowała do ćwierćfinału.
Richarlison i Ronaldo wykonali swój charakterystyczny taniec, zanim zobaczyli, jak Ronaldo kopiuje jego ruchy. Następnie para objęła się, a Richarlison był poruszony tą okazją.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.