„Encanto”, Johnny Depp, Will Smith: Google ujawnia najpopularniejsze wyszukiwania rozrywki w 2022 roku

1 minute, 2 seconds Read

Pozew Johnny’ego Deppa o zniesławienie przeciwko byłej żonie Amber Heard, rozdanie Oscarów, które rozbrzmiewało na całym świecie, oraz magiczne dźwięki „Encanto” zdominowały najskuteczniejsze kategorie rozrywki w wyszukiwarce Google w 2022 roku.

Depp był najpopularniejszym aktorem poszukiwanym w tym roku, ponieważ głośny proces trwał od kwietnia do czerwca. Był również najpopularniejszym wyszukiwaniem wśród wszystkich osób. Heard był trzecim najczęściej wyszukiwanym tematem na liście celebrytów i ogólnej liście osób.

Will Smith był najpopularniejszym aktorem nr 2 po tym, jak uderzył Chrisa Rocka podczas rozdania Oscarów w marcu po tym, jak Rock zażartował o żonie Smitha, Jadzie Pinkett Smith. Rock był czwarty na liście, a Pinkett Smith był siódmy.

Tymczasem lista filmów i piosenek została zdominowana przez „Encanto” Disneya, pomimo daty premiery w listopadzie 2021 r.

Powtarzam: „We Don’t Talk About Bruno” z „Encanto” jest teraz hitem nr 1. Jak to się stało?

Był to najpopularniejszy film w tym roku, a jego przebój „We Don’t Talk About Bruno” był najczęściej wyszukiwaną piosenką. „Surface Pressure” ze ścieżki dźwiękowej zajął drugie miejsce, a „What Else Can I Do” zajął 10. miejsce na liście utworów.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.