Emily Ratajkowski podobno planuje rozwód Sebastian Bear-McClard

1 minute, 31 seconds Read

Emily Ratajkowski i jej mąż Sebastian Bear-McClard podobno postanowili to zakończyć.

Para planuje rozwód w związku z roszczeniami o niewierność, według źródła Page Six. „Tak, oszukiwał”, powiedział wtajemniczony o Bear-McClard, nazywając go „obrzydliwym” i dodając, że „jest seryjnym oszustem”.

Ani gwiazdy, ani ich przedstawiciele nie potwierdzili zarzutów.

Pogłoski o potencjalnym rozstaniu rozeszły się po raz pierwszy, gdy Ratajkowski został zauważony na spacerze z synem w ten czwartek bez obrączki. Od pewnego czasu nie była widziana z Bear-McClardem, zamiast tego zdecydowała się wyjść solo w swoim szeregu inspirujących stylizacji ulicznych, aby wyprowadzić psa lub spędzić czas z dzieckiem.

Model poślubił aktora i producenta filmowego Beara-McClarda w 2018 roku podczas skromnej ceremonii w sądzie, w której uczestniczyła tylko garstka najbliższych przyjaciół. Ubrana była wtedy w musztardowo-żółty garnitur z Zary i czarną czapkę, bo powiedziała, że ​​nie czuje się dobrze w bieli, bo „nie jest czystą kobietą”. Trzy lata później, w marcu 2021 roku, para powitała syna Sylwestra Apollo.

Chociaż Ratajkowski i Bear-McClard nigdy nie ujawnili zbyt wiele na temat swojego małżeństwa, autor My Body powiedział podczas rozmowy w The Tonight Show z Jimmym Fallonem po ich ślubie z zaskoczenia, że ​​obaj wykonali własne obrączki w noc przed powiedzeniem „tak” przez topiąc uncję złota, którą kupili w nowojorskim Chinatown. „Oboje jesteśmy interesującymi małymi ludźmi, powiedziałabym”, powiedziała wtedy.

Ratajkowski milczał na Instagramie w tym tygodniu. Jej ostatni post z Bear-McClardem pochodzi z 27 maja 2021 r. – dwa zdjęcia, na których siada okrakiem na nim w parku w czerwonej minisukience i go całuje. „Byłam tutaj w pełni w ciąży i nie wiedziałam o tym” – napisała wpis.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.