Dziewczyna Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, celuje w szefa Portugalii po wyjściu z mundialu

1 minute, 34 seconds Read

Cristiano Ronaldo zaczął na ławce, gdy Portugalia została wyrzucona z mistrzostw świata przez Maroko, co skłoniło dziewczynę Georginę Rodriguez do uderzenia w żłobka Fernando Santosa na Instagramie

Georgina Rodriguez rozpoczęła zaciekłą obronę Cristiano Ronaldo po tym, jak jej chłopak megagwiazda oglądał większość upadku Portugalii na mundialu z ławki.

Ronaldo został wykluczony z wyjściowej jedenastki przez menedżera Fernando Santosa, gdy Portugalczyk odpadł dzięki szokującej porażce 1: 0 z słabszym Marokiem w dramatycznym starciu ćwierćfinałowym w sobotę. 37-latek po raz pierwszy odpadł przed wtorkowym zwycięstwem 5: 1 w 1/8 finału nad Szwajcarią po tym, jak Santos miał problem z jego reakcją na zmianę podczas ostatniego meczu fazy grupowej.

Rodriguez, która spotyka się z Ronaldo od 2015 roku i urodziła dwójkę ich dzieci, po ostatnim gwizdku nie traciła czasu, by wyrazić swoje niezadowolenie z decyzji Santosa. Wiadomość nadeszła wkrótce po tym, jak jej partner dąsał się tunelem we łzach, wchodząc jako rezerwowy w drugiej połowie. „Dzisiaj twój przyjaciel i trener podjął złą decyzję”, 28-letnia argentyńska modelka wściekła się na Instagramie.

“Ten przyjaciel, dla którego masz tyle słów podziwu i szacunku. Tak samo, jak wszedłeś do gry, widział, jak wszystko się zmieniło, ale było już za późno. Nie można lekceważyć najlepszego gracza na świecie, jego najpotężniejsza broń. Nie możesz też stanąć w obronie kogoś, kto na to nie zasługuje. Życie daje nam lekcje. Dziś nie przegraliśmy, nauczyliśmy się. Cristiano, podziwiamy cię.”

W odpowiedzi na krytykę, taką jak Rodriguez, Santos zapewnia, że nie żałuje swojej decyzji. „Nie, nie sądzę, nie żałuję” – stwierdził 68-latek po meczu. „To był zespół, który bardzo dobrze grał przeciwko Szwajcarii. Cristiano to świetny zawodnik, wszedł, kiedy myśleliśmy, że to konieczne. Nie, nie żałuję”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.