grant wahl

Dziennikarz sportowy Grant Wahl umiera w Katarze podczas relacjonowania mistrzostw świata w piłce nożnej

1 minute, 7 seconds Read

Dziennikarz piłkarski Grant Wahl, który przebywał w Katarze relacjonując Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, zmarł w wieku 48 lat, według oświadczenia U.S. Soccer. Jego żona, Celine Gounder, powiedziała, że jest w “kompletnym szoku”.

Dziennikarz Grant Wahl zmarł w Katarze podczas relacjonowania Mistrzostw Świata, U.S. Soccer podzielił się w oświadczeniu z 9 grudnia.

Pisarz sportowy zmarł po tym, jak podobno upadł podczas meczu ćwierćfinałowego Argentyna-Niderlandy, według NPR. Miał 48 lat.

“Cała rodzina U.S. Soccer ma złamane serce, aby dowiedzieć się, że straciliśmy Granta Wahla”, organizacja napisała w oświadczeniu Dec. 9. “Fani piłki nożnej i dziennikarstwa najwyższej jakości wiedzieli, że zawsze możemy liczyć na Granta, aby dostarczyć wnikliwe i zabawne historie o naszej grze, a jej główni bohaterowie: zespoły, gracze, trenerzy i wiele osobowości, które sprawiają, że piłka nożna niepodobna do żadnego innego sportu”.

Oświadczenie kontynuowało, “Tutaj w Stanach Zjednoczonych, pasja Granta do piłki nożnej i zaangażowanie w podnoszenie jej profilu w całym naszym sportowym krajobrazie odegrało główną rolę w pomocy w napędzaniu zainteresowania i szacunku dla naszej pięknej gry. Co ważne, wiara Granta w moc gry w celu promowania praw człowieka była i pozostanie inspiracją dla wszystkich.”

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.