Dwayne Johnson tweetuje, że już pracuje nad przyszłością Czarnego Adama w DCEU

1 minute, 40 seconds Read

Czarny Adam wychodzi 21 października, a film bije już rekordy. Film zarobił w sumie 67 milionów dolarów w kasie krajowej w pierwszy weekend, co czyni go największym weekendem otwarcia dowolnego filmu z Dwayne Johnson jako głównym aktorem.

Black Adam to pasjonujący projekt Dwayne’a Johnsona i to jest jak dotąd oczywiste. Dwayne przy kilku okazjach dał jasno do zrozumienia, że ​​osobiście był głęboko związany z Black Adamem, w każdym aspekcie, od produkcji po marketing. To sam Dwayne Johnson przekonał Warner Brothers, by dał Black Adamowi swój własny film solowy, w przeciwieństwie do tego, by pojawił się jako antagonista w Shazamie z 2019 roku!

Teraz, gdy Black Adam wyszedł, wszyscy są podekscytowani, widząc, jak wpłynie to na większe DCEU i co czeka postać w przyszłości.

Dwayne Johnson od lat reklamuje, że wejście Czarnego Adama do DCEU na zawsze zmieni filmowy świat i wydaje się, że może to być prawda. Zmiana nie została ustalona tak bardzo w pierwszym filmie dla postaci, ale film stworzył wiele perspektyw na przyszłość i jest bardzo jasne, że Czarny Adam będzie dużą częścią przyszłości DCEU.

Dwayne Johnson wyjaśnił już, że rozpoczęły się prace nad przyszłością Czarnego Adama. Aktor był bardzo aktywny w mediach społecznościowych, odpowiadając na prawie wszystkich fanów, którzy o nim wspominają.

Jeden z tweetów powiedział, że zastanawiają się, co może być dalej z postacią Czarnego Adama i Dwayne odpowiedział na tweeta, mówiąc, że pracuje nad „co dalej”, gdy napisał tweeta. Najwyraźniej Dwayne nie żartował, kiedy powiedział, że Czarny Adam to jego projekt z pasją.

Obecnie nie ma oficjalnie ogłoszonych kontynuacji Czarnego Adama, ale film ma zbyt wiele perspektyw i jest zbyt udany, aby DC nie jeździło swoim szumnym pociągiem. Fani spodziewają się ogłoszenia wkrótce.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.