dua-lipa

Dua Lipa zorganizowała mini rave we wschodnim Londynie, aby uczcić swoją nową kolekcję Puma

1 minute, 44 seconds Read

o świętowanie premiery jej gry Flutur 2 z Pumą, Dua Lipa trafiła na parkiet.

Piosenkarka „Levitating” zorganizowała w sobotę kameralną kolację, a następnie podziemną imprezę taneczną w restauracji Modern European Bistrotheque we wschodnim Londynie. Z tej okazji Lipa założyła przyciętą kurtkę w bloki kolorów i dopasowane spodnie dresowe z kolekcji w połączeniu z czarnymi tenisówkami na platformie i akwamarynową mini torbą oraz srebrną biżuterią od marki akcesoriów EÉRA. Utrzymywała makijaż minimalny, ale świeży na wieczór i nosiła swoje charakterystyczne brunetki w eleganckim stylu, gdy mieszała się z tłumem wypełnionym bliskimi przyjaciółmi i londyńskimi twórcami. Gośćmi specjalnymi tego wieczoru byli fotograf Campbell Addy, nigeryjski piosenkarz i autor tekstów Tems oraz brytyjska drag queen Bimini Bon Boulash.

Po tym, jak goście skończyli kolację złożoną z rodzinnej sałatki burrata i bouillabaisse wraz z kilkoma rundami wina, goście przenieśli się do piwnicy Bistrotheque na energetyczny set DJ-ski dzięki uprzejmości DJ-ów MYGAL i Hasani, podczas którego imprezowicze tańczyli do Bad Bunny i Rosalíi oraz leciwych utworów z Beyoncé i Jennifer Lopez – ubrana w najnowsze fasony z nowej kolekcji Lipy.

Dla Lipy nowa kolekcja – w której większość utworów zawiera motyw motyla – reprezentuje odrodzenie, zwłaszcza, że przygotowywała się do wydania nowej muzyki po swoim drugim albumie megahitu, Future Nostalgia.

„Motyl reprezentuje przejście, metamorfozę i nowe początki. Czułem się jak na początku, kiedy po raz pierwszy zacząłem pracować nad pierwszą kroplą, motyl miał już dla mnie wiele znaczenia” – powiedział Dua Lipa w oświadczeniu w czasie uruchomienie. „Teraz, przechodząc do drugiej kropli, to znaczenie właśnie się umocniło i stało się jeszcze ważniejsze w moim życiu. Mam wrażenie, że wszystko się rozwijało i manifestowało w ten sposób”.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom w dostarczaniu ich

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.