Dlaczego Tom Brady mówi, że “prawie przeszedł na emeryturę” od futbolu w wieku 27 lat

1 minute, 24 seconds Read

Tom Brady jest w trakcie swojego 23. sezonu w NFL, ale ostatnio podzielił się tym, że w 2005 roku, kiedy miał 27 lat, prawie przeszedł na emeryturę z powodu kontuzji. Dowiedz się, co powiedział.

Tom Brady prawie wezwał timeout na swojej karierze NFL wcześnie.

Podczas gdy 45-latek jest obecnie w swoim 23. sezonie profesjonalnego futbolu, niedawno przyznał, że Tom prawie nazwał go quits prawie dwie dekady temu przez nawracającą kontuzję.

“Kiedy miałem 27 lat, prawie wycofałem się z gry w piłkę nożną, z powodu bólu łokcia”, powiedział w listopadzie 10 wideo dla swojej firmy TB12. “Teraz mam 45 lat i wciąż tu jestem. Bez względu na wiek, bez względu na przeszkody, chodzi o to, jak się czujesz, o to, co robisz.”

Jak ujawnił rozgrywający Tampa Bay Buccaneers, na początku swojej kadencji w New England Patriots, miał szczególnie paskudny przypadek zapalenia ścięgna w łokciu. W tym czasie myślał, że może sobie z tym poradzić trenując przez ból, znajdując ulgę dopiero wtedy, gdy zaczął pracować ze swoim obecnym partnerem w TB12, trenerem Alexem Guerrero.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Brady mówi o kontuzji, która prawie zakończyła karierę, zastanawiając się nad tym, jak faktycznie pogorszył się, próbując rozwiązać problem podczas września 2020 roku w podcaście Dax Shepard’s Armchair Expert.

“Ćwiczyłbym i trenowałbym”, podzielił się. “Podnosiłbym ciężary, ponieważ wszyscy mówią ‘podnoś ciężary’ i ‘kondycja’. To właśnie tam będziesz lepszym sportowcem. I doszedłem do punktu, w którym nie mogłem rzucić piłki nożnej, ponieważ mój łokieć bolałby cały czas.”

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.