shangeela

Dlaczego Shangela wystąpiła ze smażonym kurczakiem w sukience w Tańcu z gwiazdami

1 minute, 33 seconds Read

W odcinku Tańca z Gwiazdami, który odbył się 24 października, pozostali uczestnicy wykonali układy do muzyki Michaela Bublé. Dowiedz się, dlaczego Shangela z Drag Race wyciągnęła kurczaka po.

Noc Michaela Bublé była wyśmienita.

Odcinek Tańca z Gwiazdami z 24 października uhonorował klasycznego piosenkarza – który wystąpił dwa razy i był gościnnym sędzią – rutynami ustawionymi do jego piosenek od 10 pozostałych uczestników i ich partnerów.

Ale był jeden występ w szczególności, który naprawdę zdołał pozostawić wrażenie.

Po tym, jak gwiazda RuPaul’s Drag Race Shangela i jej partner Gleb Savchenko wykonali tango do utworu “Hollywood”, wyciągnęła spod sukienki kawałek smażonego kurczaka w torbie wielokrotnego użytku i wręczyła go sędziemu Lenowi Goodmanowi.

Pozwólcie nam wyjaśnić.

W zeszłym tygodniu Len powiedział Shangeli, że jej nogi “wciąż nie były tak rześkie, jak naprawdę chciałbym zobaczyć”. Tak więc, po ich występie w tym tygodniu, Shangela zapytała Lena, “Czy moje nogi były chrupiące?”, przed wyciągnięciem kurczaka z biustu jej białej sukienki.

“Moja mama powiedziała, że upewnij się, że dam ci tego chrupiącego kurczaka, aby upewnić się, że moje nogi były tak samo chrupiące”, kontynuowała Shangela.

To zupełnie nowy spin na taniec kurczaka!

“Czy przez cały ten czas tańczyłaś z kawałkiem kurczaka w dekolcie?” zapytała współprowadząca Tyra Banks. Shangela następnie wyciągnęła kolejny kawałek kurczaka z drugiej strony swojej sukienki, który Tyra następnie chwyciła i wzięła duży kęs, mówiąc: “To jest dobre!”.

Shangela i Gleb zdobyli wynik 45 punktów, co było wystarczająco dobre, aby awansować ich do następnego tygodnia.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.