Dlaczego Billy Porter nazywa swoją queerowość „supermocarstwem”

0 minutes, 54 seconds Read

Największą siłą Billy’ego Portera jest bycie prawdziwym, autentycznym sobą.

Po odebraniu nagrody za osiągnięcia na festiwalu filmowym OutFest 2022 14 lipca, Porter spojrzał wstecz na to, jak daleko zaszedł od swoich wczesnych zmagań jako aktor queer.

„Wszyscy mówili mi, że moja dziwaczność będzie moją odpowiedzialnością, zarówno sojusznicy, jak i nienawidzący, ponieważ to był świat, w którym byliśmy” – powiedziała gwiazda Pose E! Francesca Amiker z Daily Pop. „I to była moja odpowiedzialność przez dziesięciolecia, a teraz jest moją supermocą. A to jest odkupieńcze”.

52-latek kontynuuje podnoszenie głosów LGBTQ+ w mediach swoim debiutem reżyserskim Anything’s Possible, którego premiera odbędzie się w Prime Video 22 lipca. Film o dojrzewaniu, który został nakręcony w jego rodzinnym mieście w Pittsburghu, podąża za transseksualistą nastolatka Kelsa (Eva Reign), która nawiązuje romans ze swoim kolegą z klasy, Khalem (Abubakr Ali).

„Ten film to romantyczna komedia celebrująca trans i transową radość” – powiedział – „i jestem bardzo wdzięczny, że mogę tu być i być tego częścią”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.