Diabeł w Ohio zastaje Emily Deschanel w środku mrożącej krew w żyłach opowieści

1 minute, 38 seconds Read

Emily Deschanel gra główną rolę w nadchodzącym serialu Netflixa Devil in Ohio, którego premiera odbędzie się 2 września. Sprawdźcie pierwsze zdjęcia i dowiedzcie się, jaka groza czeka.

Przygotuj się na satanistyczne lato.

Emily Deschanel gwiazdorzy w Devil in Ohio, na podstawie powieści o tym samym tytule z 2017 roku autorstwa Darii Polatin, uderzając w Netflix 2 września.

W limitowanej serii, “Midwestern psychiatra Suzanne Mathis (Deschanel) świat zostaje wywrócony do góry nogami, gdy postanawia chronić Mae (To All the Boys I’ve Loved Before’s Madeleine Arthur), delikatną nastolatkę uciekającą przed kultem”, według streamera. “Kiedy córka Suzanne, Jules (Xaria Dotson) zaczyna podejrzewać, że historia Mae ma więcej sensu, seria zdarzeń – pozornie spowodowanych obecnością Mae – pozostawia rodzinę w chaosie.”

To brzmi jak bardzo nawiedzony dom.

“Wkrótce rodzina Mathisów walczy o przetrwanie z dziwnym kultem”, według Netflixa, “podczas gdy Suzanne i detektyw lokalnej policji próbują rozwikłać wskazówki dotyczące przeszłości Mae i złowrogich wydarzeń w mieście, z którego uciekła”.

W Devil in Ohio występują również Sam Jaeger, Gerardo Celasco i Alisha Newton.

Polatin, która napisała powieść i pełni również funkcję showrunnera, powiedziała, że przedstawione wydarzenia są oparte na prawdziwej historii.

“Książka została zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami z historii, którą usłyszała nasza producentka wykonawcza, Rachel Miller, a która faktycznie miała miejsce w Ohio,” powiedziała Tudum. “W serialu mamy okazję pochylić się nad Suzanne i jej backstory. Dlaczego Suzanne zabiera Mae do domu? Dlaczego tak bardzo ją ciągnie do niej? I dlaczego posuwa się tak daleko, by jej pomóc?”.

Serial oznacza drugi duży powrót Deschanel do telewizji od czasu grania Temperance “Bones” Brennan we wszystkich 12 sezonach Fox’s Bones od 2005 do 2017 roku.

Pojawiła się również w powtarzającej się roli w czwartym sezonie Animal Kingdom w TNT w 2019 roku.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.