Demi Lovato trzyma się za ręce z muzykiem Jute$ w Nowym Jorku

1 minute, 13 seconds Read

Demi Lovato jest na mieście z nowym mężczyzną na ramieniu! We wtorek, 29-letnia piosenkarka została zauważona w Nowym Jorku trzymając się za ręce z muzykiem Jute$. Para wyglądała przytulnie, gdy wyszła z gorącego miejsca celebrytów – Lavo.

Lovato i Jute$ skoordynowali swój wygląd na wieczór randkowy. Piosenkarka “Tell Me You Love Me” miała na sobie czarną skórzaną kurtkę, która była pokryta białą farbą i akcentami w postaci gwiazdek. Jute$, z wieloma tatuażami na szyi, miał na sobie czarny sweter z nadrukowanymi białymi gwiazdami, jasnoniebieskie dżinsy i biały kapelusz.

Podczas gdy para nie ujawniła publicznie swojego możliwego romansu poza tym publicznym okazywaniem uczuć, Jute$ ujawnił, że pracował z Lovato nad jej piosenką “Substance” z jej nadchodzącego albumu Holy Fvck.

“‘Substance’ @ddlovato out now!! one of my fav songs I’ve ever worked on. when I got asked to pull up and write for this session I remember thinking wtf am I supposed to do in a Demi lovato session? only to show up and realize she was making one of the hardest rock projects I’ve ever heard”, he wrote alongside a clip of the song’s video in July. “Oczywiście to dla mnie szalony kamień milowy, ale poza tym czuję się błogosławiony, że mogę być częścią czegoś, czego jestem tak wielkim fanem. zdrówko dla całego gangu 🖤”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.