Demi Lovato świętuje 30 urodziny z chłopakiem Jute$

1 minute, 46 seconds Read

Niespełna tydzień po zadebiutowaniu swojego romansu z muzykiem Jute$, Demi Lovato uczyniła ich związek oficjalnym na Instagramie w dniu swoich 30. urodzin.

Trzydzieści i kwitnąca.

Demi Lovato świętowała swoje 30. urodziny na Instagramie ze swoim nowym chłopakiem Jute$.

Biorąc na swoje Instagram Stories, piosenkarka “Sober” podzieliła się zdjęciem siebie i kanadyjskiego artysty pozującego do selfie w lustrze łazienkowym, wraz z bezczelnym podpisem, “Bday bitch with her love”.

Jute$ (prawdziwe nazwisko Jordan Lutes) również zamieścił hołd dla Demi na swoim własnym Instagramie tego dnia, tryskając, że był “dosłownie pękający z radości” nad swoim związkiem z gwiazdą pop.

“Happy birthday baby. ur a 30-year-old minx and i’m the luchest schmuck in the world cuz i get to call u mine”, napisał obok kilku zdjęć i filmów z parą w roli głównej. “Rozśmieszanie Cię stało się moją nową obsesją, bo uśmiech dosłownie leczy moją depresję (gdzieś tam jest tekst piosenki)”.

Jute$ – który współpracował z Demi przy utworze z jej nowego albumu – pochwalił siłę swojej dziewczyny i przyznał, jak daleko zaszła w swojej osobistej podróży.

“Jestem z Ciebie bardzo dumny, że nie tylko przetrwałaś wszystko, przez co przeszłaś, ale wyszłaś na wierzch i stałaś się najzdrowszą, najszczęśliwszą, najsłodszą sobą” – kontynuował. “I to wszystko, kochanie… Jestem tu tylko po

to, by Cię wspierać i opowiadać głupie dowcipy o ojcu, kiedy trzeba. jesteś kimś więcej niż tylko muzyką, więcej niż głosem, więcej niż piękną twarzą. jesteś wszystkim. kocham Cię”.

Później tego samego wieczoru, para została sfotografowana trzymając się za ręce, gdy wychodziła z hotspotu Giorgio Baldi w Santa Monica w Kalifornii, po świętowaniu romantycznej urodzinowej kolacji.

Para niedawno publicznie ujawniła swój związek, wychodząc na randkę w Nowym Jorku 16 sierpnia. W tym czasie jeden z naocznych świadków powiedział, że para “wyglądała na niezwykle szczęśliwą” idąc razem ręka w rękę.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.