Deepti Vempati z Love Is Blind ujawnia swój status związku i reaguje na porównania z Zanabem.

1 minute, 49 seconds Read

Deepti Vempati z Love Is Blind odniosła się do podobieństw między jej historią a Zanabem z Love Is Blind – i czy obecnie z kimś się spotyka.

Naśladownictwo może być najszczerszą formą pochlebstwa, ale to nie jest to, co stało się w Love Is Blind.

Po tym, jak Zanab Jaffrey odrzuciła narzeczonego Cole’a Barnetta w finale trzeciego sezonu Love Is Blind, mówiąc, że “pojedynczo zniszczył moją pewność siebie”, zyskała porównania do Deepti Vempati, która zganiła Shake’a Chatterjee z podobnym przesłaniem w drugim sezonie Love Is Blind.

Deepti słyszała głosy fanów, którzy twierdzą, że Zanab chciała po prostu pójść w ślady Deepti, aby uzyskać pozytywny edit – ale nie do końca tak to widzi.

“Pojawiło się wiele porównań”, “Myślę, że nasze sytuacje są tak różne. Cole i Shake są różnymi ludźmi. Jest taka strona Cole’a, która jest trochę niedojrzała. Jest młody, ale miejmy nadzieję, że widzi siebie i wygląda na to, że rośnie i uczy się z tego, szczerze.”

Zanab wcześniej wyjaśniła, że ich śluby były filmowane około tygodnia od siebie, więc nie widziała potężnej mowy Deepti na Netflixie przed dostarczeniem własnej.

Od czasu emisji trzeciego sezonu, Deepti powiedziała, że faktycznie była w kontakcie z Zanab, ale daje jej trochę przestrzeni po wybuchowym zjednoczeniu sezonu trzeciego, mówiąc, “Chcę po prostu dać jej trochę czasu, aby przejść przez wszystkie rzeczy, przez które przechodzi, bez bombardowania jej wiadomościami.”

Jeśli chodzi o jej własne życie miłosne, Deepti powiedziała, że “trochę się umawia”, ale głównie “skupia się na Deepti i to jest niesamowite”.

Wcześniej spotykała się z co-star Kyle Abrams, co potwierdzili podczas odcinków Love Is Blind’s After the Altar, ale ogłosili swoje rozstanie 19 września.

“Rozumiem, że wielu z was jest ciekawych, gdzie Deepti i ja stoimy dzisiaj”, napisał Kyle na Instagramie. “Odkąd After the

Altar zostało sfilmowane, zdecydowaliśmy się pójść swoimi drogami na początku lata”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.