Deepti Vempati z Love Is Blind ujawnia swój status związku i reaguje na porównania z Zanabem

2 minutes, 11 seconds Read

W ekskluzywnym wywiadzie dla E! News, Deepti Vempati z Love Is Blind odniosła się do podobieństw między jej historią a Zanabem z Love Is Blind – i czy obecnie spotyka się z kimś.

Imitacja może być najszczerszą formą pochlebstwa, ale tak nie było w Love Is Blind.

Po tym, jak Zanab Jaffrey odrzucił narzeczonego Cole’a Barnetta w finale trzeciego sezonu Love Is Blind, mówiąc, że „w pojedynkę zrujnował moją pewność siebie”, zdobyła porównania do Deepti Vempati, który zganił Shake’a Chatterjee podobnym przesłaniem w Love Is Blind sezon drugi.

Deepti słyszała pomruki fanów, którzy twierdzą, że Zanab po prostu chciał pójść w ślady Deeptiego ze względu na pozytywną edycję – ale nie tak to widzi.

„Było wiele porównań”, powiedział Deepti wyłącznie E! Nowości z obchodów API Excellence Celebration 2022. „Myślę, że nasze sytuacje są bardzo różne. Cole i Shake to różni ludzie. Jest taka strona Cole’a, która jest trochę niedojrzała. Jest młody, ale mam nadzieję, że widzi siebie i wygląda na to, że dorasta i uczy się od tego, szczerze”.

Zanab wcześniej wyjaśniła, że ​​ich śluby zostały sfilmowane w odstępie około tygodnia, więc nie widziała potężnego przemówienia Deepti na Netflix przed wygłoszeniem własnego.

Od czasu wyemitowania trzeciego sezonu Deepti powiedziała, że ​​właściwie była w kontakcie z Zanabem, ale dała jej trochę przestrzeni po wybuchowym zjeździe w trzecim sezonie, mówiąc: „Chcę tylko dać jej trochę czasu, aby przeszła przez wszystkie rzeczy, które dostaje. bez bombardowania jej wiadomościami”.

Jeśli chodzi o jej własne życie miłosne, Deepti powiedziała, że „trochę się spotykała”, ale głównie „skupia się na Deepti i to było niesamowite”.

Wcześniej spotykała się z Kylem Abramsem, co potwierdzili podczas odcinków Love Is Blind After the Altar, ale ogłosili rozstanie 19 września.

„Rozumiem, że wielu z was jest ciekawych, gdzie Deepti i ja stoimy dzisiaj” – napisał Kyle na Instagramie. „Odkąd kręcono film Po ołtarzu , wczesnym latem zdecydowaliśmy się pójść własnymi drogami”.

Poprzez swoje bardzo publiczne próby i udręki Deepti pozostaje stanowcza w tym, czego szuka u partnera.

„Ktoś, kto nie jest narcyzem” – powiedziała. „Szukam kogoś, kto ma samoświadomość i wysoką inteligencję emocjonalną. Mój ulubiony cytat to: „Rozpieszczaj mnie lojalnością. Potrafię się finansować”. I naprawdę z tego żyję”.

Wszystkie trzy sezony „Miłość jest ślepa” są dostępne w serwisie Netflix.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.